P0

Verslas

Nauja plovykla kurį laiką plaus nemokamai (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-02-08


Vasario 9-ąją Klaipėdoje, Butkų Juzės g. 11, atidaroma pirmoji tunelinė plovykla „Plovimo pajėgos“. Atidarymo proga, vasario 10–16 dienomis, 8–10 val. automobilius čia žadama plauti nemokamai.

Naujieną Klaipėdoje pristatanti UAB „Domus magna“, skelbia sukūrusi 7 naujas darbo vietas, o į patį projektą investavo daugiau nei 1,5 mln. eurų.

Pranešime rašoma, kad per valandą šioje plovykloje galima nuplauti 60 automobilių, o vienu metu gali būti plaunamos 6 transporto priemonės.

Plovykloje sumontuota naujos kartos vandens recirkuliacinė sistema, kurios dėka apie 80 procentų vandens naudojama pakartotinai. Karšto vandens ruošimui ir šildymui naudojamas geoterminis šildymas.


  Verslo straipsnių visus kompas

  2018-02-08

  Vienas komentaras apie “Nauja plovykla kurį laiką plaus nemokamai”

  1. AvatarAnonimas (IP: 88.119.112.223)

   labai patiko, kad miesto centre salia Liepu ir Donelaicio gatviu, labai kokybiskas plovimas ir teuztrukau 6 minutes 🙂 , seniai Klaipedai reikejo tokios Tunelines plovyklos ir tokioj vietoje.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt