P0

Svarbu, Transportas

Autobusų parkui – 17 naujų autobusų

Avatar

Martynas Vainorius
2018-02-12


Klaipėdos savivaldybės administracija pranešė su Transporto investicijų direkcija pasirašiusi sutartį dėl projekto, kurio metu už Europos Sąjungos (ES) lėšas bus perkami nauji autobusai. Jie atiteks Savivaldybės valdomai UAB “Klaipėdos autobusų parkas” (KAP).

Pastaroji jau vykdo viešuosius pirkimus ir jei procedūros nesusidurs su kokiomis nors kliūtimis, nauji autobusai mieste turėtų pasirodyti dar šiemet.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Teigiama, kad iš viso bus įsigyta 17 naujų, suslėgtomis gamtinėmis dujomis (CNG) varomų miesto tipo autobusų. Planuojama pirkti 10 ilgų 150 vietų autobusų ir 7 trumpus 90 vietų autobusus. Žadama, kad autobusai bus žemagrindžiai, juose bus vietos, pritaikytos neįgaliesiems ir specialiųjų poreikių turintiems žmonėms. Autobusuose taip pat numatyta vaizdo stebėjimo sistema, vaizdinės ir garsinės keleivių informavimo priemonės, išorinis durų apšvietimas transporto priemonei sustojus ir atidarius duris. Veiks ir antialkoholinis variklio užraktas.

Bendras projekto biudžetas – 5,017 mln. Eur. Iš jų ES lėšos sudarys 4, 264 mln. Eur, Savivaldybė pridės 752 550 Eur.

KAP generalinis direktorius Vaidas Ramanauskas “Atvirai Klaipėdai” sakė, jog viešuosius pirkimus vykdo pati įmonė. Jau yra vertinamos dalyvių pateiktų pasiūlymų techninės specifikacijos.

“Dalyvių nėra daug, bet jie rimti. Gavome paklausimą iš Viešųjų pirkimų tarnybos. Pateikėme atsakymą ir jei viskas bus gerai, toliau tęsime vertinimo procedūras, kurios dar galėtų trukti apie 2-3 savaites. Tada jau vertintume kainų pasiūlymus, tad sutartį galima tikėtis pasirašyti maždaug po 1,5 mėnesio, jei viskas bus gerai”, – sakė vadovas.

Pasak jo, po sutarties pasirašymo konkurso nugalėtojas autobusus turėtų pristatyti per 6 mėnesius.


Transporto straipsnių vidus kompas

2018-02-12

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt