header / full width banner
Miestas, Svarbu

Jau matyti naujo tako pradžia

Martynas Vainorius
2018-02-12


Jei „popierinės“ procedūros neužstrigs, jau pavasarį turėtų būti pradėtas tiesti naujas dviračių ir pėsčiųjų takas nuo nuo Paryžiaus Komunos g. iki Jono kalnelio tiltelio.

Numatoma, kad apšviestas dviračių takas bus asfalto dangos, o pėsčiųjų – iš betono trinkelių. Takas eis Komunarų gatvės link, per Malūnų parką.

Miesto politikams jau teikiamas svarstyti sprendimo projektas, kuriuo būtų pritarta teikti paraišką Europos Sąjungos (ES) finansavimui gauti.

Pasak Savivaldybės administracijos Projektų skyriaus vedėjos Elonos Jurkevičienės, šio projekto rangovas jau yra išrinktas, nes tik turint jį galima kreiptis į Transporto investicijų direkciją dėl finansavimo. Tačiau kol negautas pastarosios institucijos sutikimas, tol rangovas neviešinimas.

post banner

Tarnautojos teigimu, konkurso metu buvo pateiktas ne vienas pasiūlymas ir buvo iš ko rinktis. Geriausio pasiūlymo autorius, anot E. Jurkevičienės, darbus pasiūlė atlikti už sprendimo projekte minimą preliminarią projekto vertę – apie 602 tūkst. eurų. Iš jų planuojamos ES lėšos sudarytų 317 548 Eur, Savivaldybė turėtų pridėti 285 001 Eur.

Pašnekovės teigimu, sėkmingai užbaigus biurokratines procedūras darbai galėtų prasidėti jau pavasarį ir turėtų būti užbaigti per 12 mėnesių.

Numatoma, kad apšviestas dviračių takas bus asfalto dangos, o pėsčiųjų – iš betono trinkelių. Takas eis Komunarų gatvės link, per Malūnų parką.


[recaptcha]

2018-02-12

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda“ priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai“. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt