P0

Regionas

Nidoje – naujos jachtų dirbtuvės ir treniravimosi erdvė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-02-12


Nidoje atidarytos jachtų dirbtuvės ir treniravimosi erdvė, kuri atsirado praėjusių metų vasarą nidiškių pateiktam projektui laimėjus „Maximos“ iniciatyvų konkursą „Mes – bendruomenė“ ir gavus daugiau nei 10 tūkst. eurų finansavimą.

„Kuršių Nerija – unikalus šalies kampelis, Lietuvos pasididžiavimas, kuriame jau nuo seno yra puoselėjamos jūrinės valstybės tradicijos. Džiaugiamės kartu su vietos bendruomene jog šioje treniravimosi erdvėje ir jachtų dirbtuvėse jauni žmonės galės išbandyti pažangias sporto technologijas ir įgyvendinti savo kūrybines idėjas. Tikiu, jog investuodama į bendruomenių jaunimo užimtumo skatinimą „Maxima“ prisideda prie gražesnės visos Lietuvos ateities“, – bendrovės pranešime cituojama Kristina Meidė, „Maximos“ generalinė direktorė.

Kurdami naują sporto erdvę ir jachtų dirbtuves projekto iniciatoriai teigė pirmiausiai galvoję apie sveikus ir nuoseklius treniravimosi būdus, padedančius populiarinti jūrinį sportą. Zonoje atsirado modernus bėgimo takas, kūno sudėties analizės aparatūra, pažangūs širdies ritmo matuokliai. Aktyvesniam laisvalaikiui taip pat buvo nupirktos stepo platformos, svarmenys, skersiniai ir lygiagretės, įkurta TRX treniruoklių zona. Naujojoje treniravimosi zonoje sportininkai galės rinktis tradicines kardiotreniruotes arba išmėginti jėgas prieš stalo teniso robotą. Šios treniruotės padeda lavinti reakciją, stiprina kūno raumenis ir didina ištvermę.

„Planuodami šią erdvę turėjome aiškią viziją – norėjome paskatinti jaunimo iniciatyvą kurti, išbandyti ir realiai pritaikyti naujas idėjas jachtų dirbtuvėse. Mūsų naujose edukacinėse erdvėse mokiniai gali dalyvauti jachtų modelių kūrimo dirbtuvėse, atlikti Optimist ir Laser jachtų dalių ir korpusų, ledrogių smulkų remontą, detalių montavimą ir priežiūrą. Tikiu ir viliuosi, kad mūsų profesionalus kolektyvas, įgyvendinęs projektą, galės suteikti dar daugiau naujų įgūdžių, patirčių ir galimybių jaunimui. “, – pranešime cituojamas vienas iš projektų iniciatorių, Neringos sporto mokyklos direktorius Norbertas Airošius.

Anot pranešimo, trečius metus iš eilės vykstančios programos „Mes – bendruomenė“ dalyviams, jaunimo užimtumo skatinimo projektus sumaniusioms savivaldybėms ir bendruomenėms, buvo padalintas 60 tūkst. eurų siekiantis paramos fondas. Iš beveik 40-ties programai pateiktų idėjų jaunimo užimtumui didinti buvo atrinktos šešios iniciatyvos.

Programos „Mes – bendruomenė“ laimėtojams prekybos tinklas „Maxima“ skiria 70 proc. idėjai įgyvendinti reikalingo finansavimo.


  2018-02-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt