P0

Kriminalai ir nelaimės

Degė “Philip Morris Lietuva” stogas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-02-13


Pirmadienio vakarą, 22.11 val., Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas apie gaisrą Vilniaus pl. 16, UAB „Philip Morris Lietuva“ teritorijoje. Čia degė gamybinio pastato stogas.

Iš pastato buvo skubiai evakuoti darbuotojai.

Apie 23 val. gaisras buvo lokalizuotas.  Darbuotojai nenukentėjo.

„Visuomet daug dėmesio skiriame darbuotojų saugumui. Vakar įvykusio incidento  metu, juos iš karto evakavome. Niekas iš Klaipėdos gamykloje naktinėje pamainoje dirbusių darbuotojų nenukentėjo. Grįžti į pastatą jiems buvo leista tik gavus gaisrininkų komandos vadovo leidimą ir įsitikinus, kad pastate būti yra visiškai saugu. Tam, kad darbuotojai nesušaltų, jiems buvo išdalyti specialūs apdangalai. Taip pat, nedelsiant, po evakuacijos iš gamybos patalpų visi darbuotojai buvo pakviesti į šildomas patalpas, fabriko apsaugos postą”, – rašoma antradienį išplatintame bendrovės pranešime.

Teigiama, kad incidentas kilo gamybinio pastato pagalbinių patalpų pastogėje. Atviros liepsnos įvykio metu nebuvo.

Šiuo metu įvykio priežastys yra tiriamos Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos inspektorių.  Preliminariais duomenimis, dulkių surinkimo sistema nebuvo šio įvykio priežastis.

Dėl šio įvykio kelioms valandoms gamyba buvo dalinai sustabdyta. Visu pajėgumu gamybą atnaujinti tikisi antradienio vakare arba vėliausiai trečiadienio ryte.

 “Incidento metu patirti nuostoliai šiuo metu yra vertinami specialistų”, – rašoma pranešime.


  2018-02-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt