P0

Kultūra

Klaipėdoje – pašto ženkluose atgimęs J. Basanavičius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-02-14


Lietuvos valstybės atkūrimo išvakarėse – vasario 15 d., ketvirtadienį 12 val. į Klaipėdos centrinį paštą atvyksta pašto ženklų mozaikoje „atgimęs“ tautos patriarchas – dr. Jonas Basanavičius.

Klaipėdiečiai kviečiami dalyvauti žinomos menininkės Jolitos Vaitkutės iš daugiau nei 10 tūkst. pašto ženklų sukurtos mozaikos, kuri yra pripažinta Lietuvos rekordu, pristatyme.

„2018-ieji ypatingi ir Lietuvai, švenčiančiai Valstybės atkūrimo šimtmetį, ir mūsų bendrovei, kuri taip pat minės 100 metų gyvavimo sukaktį. Lietuvos paštas įsitraukia į visai šaliai svarbios istorinės sukakties minėjimą, kviečia žmones prisijungti prie įvairių iniciatyvų, buriančių bendruomenes, ir dalinasi viena didele žinia: atkurtai Valstybei jau šimtas metų! Lietuvos miestų gyventojus kviečiame iš arčiau pasižiūrėti į unikalų paveikslą – iš mažų dalelių – pašto ženklų – sudėtą vieno iš svarbiausių ir iškiliausių mūsų Valstybės kūrėjų dr. J. Basanavičiaus atvaizdą. Džiaugiamės, kad iš pašto ženklų „atgimęs“ tautos patriarchas tęsia kelionę po šimtametę Lietuvą ir neaplenkė Klaipėdos“, – pranešime cituojama Lietuvos pašto Tinklo direktorė Inga Dundulienė, kuri irgi dalyvaus netradiciniame pašto ženklų kolekcijos pristatyme.


2018-02-14

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt