P0

Fotoreportažai, Verslas

Atidarė naują “Lidl” parduotuvę

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-02-15


Ketvirtadienio rytą Klaipėdoje, ties Sendvario žiedu atidaryta trečioji Klaipėdos bendrovės “Lidl Lietuva” parduotuvė. Nors ir ne itin gausi, tačiau ir čia iki parduotuvės atidarymo jau likus pusvalandžiui buvo susiformavusi pirmųjų pirkėjų eilutė.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Teigiama, kad naujasis prekybos centras – standartinis.  Uostamiestyje iki šiol veikė dvi „Lidl“ parduotuvės, viena – Pempininkuose, Taikos pr. 66B, kita – Smiltelės g. 19.

Statydamas šią parduotuvę prekybos tinklas įrengė dvi elektromobilių įkrovimo stoteles ir įrengė dar vieną naują automobilių stovėjimo aikštelę kaimynystėje.

Jau skelbta, kad prie Sendvario žiedo rekonstrukcijos, kurios metu jis virs šviesoforine sankryža, bendrovė prisidės 150 tūkst. eurų.

Bendrovė jau turi statybos leidimą Šiaurės pr. 13, šalia prekybos centro „Luizė“, statyti 6 aukštų daugiabutį su komercinėmis paskirties patalpomis, kuriose veiktų parduotuvė. Tačiau kokios stadijos yra šis projektas, neatskleidžiama.

Šiuo metu visoje Lietuvoje „Lidl“ prekybos tinklas valdo 32 parduotuves, įsikūrusias Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje. Bendrovė aktyviai tęsia plėtrą.


  2018-02-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt