P0

Sportas

Eurelijaus Žukausko prognozė: “Neptūno” nesėkmės – laikinos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-02-15


Po netikėto pralaimėjimo, kurį antradienį patyrė Klaipėdos „Neptūno“ krepšinio komanda buvęs neptūnietis Eurelijus Žukauskas viešai pasidalino savo nuomone, kad šis tamsus nesėkmių periodas „Neptūnui“ yra laikinas.

Nelemtą pralaimėjimą „Dzūkijai“ Klaipėdos arenos tribūnoje krepšininkas stebėjo iki galo, nes sakė gerbiantis šią komandą.

Mato Baranausko nuotr.

„Tai nebuvo eilinės varžybos, nors panašu, kad kai kurie žaidėjai būtent taip jas įvertino. Todėl pritrūko ugnies, atsidavimo. Tačiau pergalių be pralaimėjimų nebūna. Sudėtinga „Neptūno“ klubo situacija davė prastų vaisių. Kai klubą palieka net trys svarbiausi žaidėjai, tai yra didelė netektis komandai“, – cituojamas krepšininkas komunikacijos agentūros “Media dia” išplatintame pranešime.

Anot jo, dabar svarbiausia tinkamai dirbti su tais žaidėjais, kurie yra komandoje. Klaipėdietis įsitikinęs, kad šis tamsus periodas yra laikinas.

„Mūsų arena tikrai neištuštės, netrukus ji vėl griaudės nuo sirgalių emocijų. Tikiu „Neptūnu“ ir linkiu jam pergalių“ – sako E. Žukauskas.

Antradienį arenoje „Neptūną“ palaikė ir dar keletas komandos veteranų, kuriuos į varžybas pakvietė naujieji klubo vadovai. Pasak komandos savininko Sigito Ambrazevičiaus, taip norima pagerbti tuos, kurie ilgus metus „Neptūno“ krepšinio komandą puoselėjo ir nuoširdžiai dirbo. Varžybas taip pat stebėjo buvę „Neptūno“ krepšininkai Rolandas Razgaitis, Aloyzas Vasiliūnas, Mindaugas Bugys, Audrius Mineikis,  Mindaugas Mockus ir Vaidotas Pečiukas.


  2018-02-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt