P0

Sveikata

Klasės varžysis dėl judriausios titulo

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-02-15


Uostamiesčio moksleiviai ketvirtadienį prieš vidurdienį rinkosi Atgimimo aikštėje į oficialų jau trečiojo konkurso „Judriausia klasė“ atidarymo renginį.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Konkurso tikslas – skatinti mokinių fizinį aktyvumą, formuoti teisingą požiūrį į savo sveikatą, stiprinti klasės bendravimą ir puoselėti pilietiškumą. Į judriausiųjų vardą pretenduojanti klasė turi organizuoti žygius, rengti judriųjų užduočių savaites, fiksuoti savo įveiktus kilometrus ir dalyvauti kitoje fizinio aktyvumo veikloje.

„Džiugu, kad kiekvienais metais dalyvauti šiame konkurse pasiryžta vis daugiau klasių. Šiais metais konkurse dalyvauja 26 komandos, kurios kovos iki gegužės mėnesio. Konkurse dalyvaujančios klasės rinks taškus ir Sveikiausios mokyklos titului gauti“, – sakė Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro direktorė Jūratė Grubliauskienė.


  2018-02-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt