P0

Regionas

Sovietinė tvora miške liks, bet bus praėjimų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-02-15


Leonido Brežnevo vasaros rezidencija turėjusio tapti Palangos viešbučio “Auska” miške esančią teritoriją juosiančioje tvoroje bus padaryti praėjimai žmonės ir gyvūnams, pranešė Turto bankas.

Anot pranešimo, šią savaitę Turto bankas specialistai valstybiniame miške šalia viešbučio „Auska“ esančioje  tvoroje baigs įrengti tokius praėjimus, taip pat planuoja pakabinti naujus informacinius ženklus.

Turto banko nuotr.

Turto bankas buvo gavęs Miškų tarnybos prašymą nugriauti „Auskos“ viešbutį juosiančią tvorą. Tačiau Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija dar 2017 m. gegužę patvirtino tvorą esant teisėtu statiniu – ji buvo pastatyta pagal jos statybos metu galiojusių teisės aktų reikalavimus ir teisėtai įregistruota.

Anot Turto banko, buvo surengtas suinteresuotų institucijų (Aplinkos ministerijos Gamtos apsaugos ir miškų departamento, Valstybinės miškų tarnybos, Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos, Finansų ministerijos ir Turto banko) atstovų pasitarimas. Jo metu buvo priimtas sutarimas tvoros negriauti ir ieškoti kitų – ekonomiškai ir teisiškai pagrįstų kompleksinių sprendimų.

Nors buvo siūlymų visai nugriauti tvorą, tačiau toks sprendimas esą yra neracionalus ekonomiškai – pareikalautų per šimto tūkstančio eurų valstybės biudžeto lėšų, tad apsiribota papildomų praėjimų įrengimu.


  2018-02-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt