Sovietinė tvora miške liks, bet bus praėjimų

Regionas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2018-02-15

Leonido Brežnevo vasaros rezidencija turėjusio tapti Palangos viešbučio „Auska” miške esančią teritoriją juosiančioje tvoroje bus padaryti praėjimai žmonės ir gyvūnams, pranešė Turto bankas.

Anot pranešimo, šią savaitę Turto bankas specialistai valstybiniame miške šalia viešbučio „Auska“ esančioje  tvoroje baigs įrengti tokius praėjimus, taip pat planuoja pakabinti naujus informacinius ženklus.

Turto banko nuotr.

Turto bankas buvo gavęs Miškų tarnybos prašymą nugriauti „Auskos“ viešbutį juosiančią tvorą. Tačiau Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija dar 2017 m. gegužę patvirtino tvorą esant teisėtu statiniu – ji buvo pastatyta pagal jos statybos metu galiojusių teisės aktų reikalavimus ir teisėtai įregistruota.

Anot Turto banko, buvo surengtas suinteresuotų institucijų (Aplinkos ministerijos Gamtos apsaugos ir miškų departamento, Valstybinės miškų tarnybos, Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos, Finansų ministerijos ir Turto banko) atstovų pasitarimas. Jo metu buvo priimtas sutarimas tvoros negriauti ir ieškoti kitų – ekonomiškai ir teisiškai pagrįstų kompleksinių sprendimų.

Nors buvo siūlymų visai nugriauti tvorą, tačiau toks sprendimas esą yra neracionalus ekonomiškai – pareikalautų per šimto tūkstančio eurų valstybės biudžeto lėšų, tad apsiribota papildomų praėjimų įrengimu.

Žymos: | | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

Parduotos „Šilutės polderių“ akcijos

Penktadienį pasirašyta bendrovės „Šilutės polderiai“ valstybei nuosavybės teise priklausančių akcijų (81,02 proc. paketas) pirkimo–pardavimo sutartis. Turto banko viešajame aukcione šias ...
2024-06-21
Skaityti daugiau

Regionas

Palangos kurorto muziejuje - ispanų filmų retrospektyva

Palangos kurorto muziejus kartu su Ispanijos ambasada, Ispanijos garbės konsulu Klaipėdoje Vytautu Lygnugariu, ir kino klubu „8 ½“ jau antrus ...
2024-06-20
Skaityti daugiau

Regionas

Iš Palangos ir Žibininkų - ekskursija autobusu 

Kretingos rajono turizmo informacijos centras pristato naujovę – ekskursiją autobusu iš Palangos ir Žibininkų į Darbėnų kraštą „Darbienū dyvū dyvā“. ...
2024-06-19
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This