P0

Fotoreportažai, Miestas

Senamiestį nušvietė ir augintiniai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-02-17


Šeštadienio vakarą prieš finišuojant ketvirtajam Klaipėdos „Šviesų festivaliui“ (“Šimtmečio vartai” švies dar ir sekmadienį) senamiesčio gatvėmis pražygiavo Šviečiančių augintinių paradas.

Šį kartą šuniukų savininkai savo augintinius buvo pakviesti registruoti iš anksto – taip siekta išvengti ilgų eilių šventinį vakarą. Vien renginio rytą jau buvo užregistruota 317 šuniukų – prieš metus parade žygiavo 255 keturkojai. Dalis savininkų augintinius dar registravo reginio vietoje – iš viso parade žygiavo 383 šunys.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Iš Teatro aikštės augintinių paradas keliavo pro senamiesčio „Peliuką“, „Katiną“, toliau Biržos tiltu, Dangės krantine, Pilies tiltu ir sugrįžo į Teatro aikštę. Eisenoje žygiavo ir  VšĮ „Linksmosios pėdutės“ globotiniai. Paradą vedė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ir jų keturkojai patruliai. Čia vyko eisenos dalyvių apdovanojimai.

Tarp užregistruotų augintinių buvo ir retesnių veislių – japonų akita, cane corso, cvergšnauceris, Kavalieriaus karaliaus Karolio spanielis, šarpėjus, levretė, labrakita, papillon, samoyed, Aliaskos malamutas, afgano kurtas, airių seteris, vipetas, australų aviganis, mitelšnauceris, Berno zenenhundas, boseronas, ši cu.

Gausiausiai parade dalyvavo bigliai, labradorai, belgų bei vokiečių aviganiai, jorkšyro terjerai, Maltos ir Havanos bišonai, taksai bei mišrūnai.

Nors iš užsiregistravusių didžioji dalis klaipėdiečiai, tarp eisenos dalyvių buvo ir nemažas būrys svečių iš Vilniaus, Kauno, Šilutės, Telšių, Tauragės, Panevėžio, Mažeikių, Šiaulių bei kitų miestų.

Martyno Vainoriaus ir Vytauto Petriko nuotr.


  2018-02-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt