P0

Sportas

“Dragūnas” liko be taurės (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-02-18


Didžiajame Lietuvos rankinio federacijos vyrų taurės finale sekmadienį susitikus Kauno „Granito – Kario“ ir Klaipėdos „Dragūno“ ekipoms kova buvo itin atkakli. Visgi stipresni buvo ir taurę iškovojo kauniečiai.

Šių metų taurės šeimininkai – “Granitas-Karys”.

Pirmaujanti komanda rungtynių metu keitėsi net kelis kartus. Klaipėdos „Dragūną“ pirmajame kėlinyje į priekį vedė Gintaras Cibulskis, o „Granito – Kario“ ekipoje žibėjo Vaidas Drevinskas. Sužaidus 30 rungtynių minučių rezultatas buvo lygus 16:16.

Per daug vaizdas aikštėje nesikeitė ir po pertraukos. Nei viena iš komandų viso antro kėlinio metu nesugebėjo susikurti solidesnės persvaros, o pirmaujanti ekipa kito net kelis kartus. Vis tik, puikiai „Granito – Kario“ vartus gynęs Lukas Gurskis nubaudė „Dragūną“ dar ir pataikydamas 4 metimus į tuščius varžovų vartus per visą aikštę ir taip nusvėrė pergalę savo komandai.

Susitikimą Kauno „Granito – Kario“ ekipa laimėjo rezultatu 36:33, o Lukas Gurskis buvo išrinktas ir naudingiausiu savo ekipos žaidėju.

Kauno „Granitas – Karys“ LRF taurės varžybose triumfavęs buvo prieš dvejus metus, kuomet finalinis ketvertas vyko Klaipėdoje, o „Dragūnas“ laimėjo pernai – Garliavoje.

„Dragūno“ vyr. treneris Artūras Juškėnas po rungtynių sakė, kad komanda galėjo laimėti, bet dėl įvairių priežasčių nutiko kitaip.

„Šiuo metu Granitas yra geriau sukomplektuota komanda, atrodo stipriau. Norėdami laimėti turėjome sužaisti protingiau, negalėjome leisti taip įsivažiuoti Lukui Gurskiui, be to, tai nebuvo geriausia mūsų vartininkų diena – jie atlaikė tik apie 14 procentų varžovų metimų. Gana ilgai žaidėme be vartininko – į tuščius vartus gavome 4 įvarčius iš 6 bandymų. Turėjome neleisti įmesti daug įvarčių Vaidui Drevinskui ir Mindaugui Urbonui, tačiau vienas įmetė 12, kitas – 9 įvarčius. Tad šios užduoties tikrai neįvykdėme.

Turiu prisiimti atsakomybę dėl to, kad šiandien per mažai rotavau žaidėjus, galbūt turėjau leisti žaisti ir legionieriui. Vis dėlto tikėjausi, kad protingiau sužais Gabrielius Virbauskas. Taip, jis sužaidė stipriai, bet neprotingai. Jam turėtų padėti Šarūnas Ugianskis, Lukas Vanagas. O ir pats Gabrielius turėtų nesistengti žaidimo tempti pats, žaisti protingiau, dalį metimų perleisti komandos draugams. Galėjome laimėti rungtynes, bet nutiko kitaip. Ką padarysi… Labai sunku laimėti ir LRF taurę, ir čempionų titulą. Tad sieksime apginti čempionų vardą ir viščiukus skaičiuosime pavasarį. Laukia tikrai įdomi ir intriguojanti sezono pabaiga“, – kalbėjo A. Juškėnas.

STATISTIKA

Klaipėdos „Dragūnas“: Gintaras Cibulskis ir Žanas Gabrielius Virbauskas po 9,  Karolis Bliuvas 5,  Laurynas Palevičius 4, Lukas Vanagas 3.

Kauno „Granitas – Karys“:  Vaidas Drevinskas 12, Mindaugas Urbonas 9, Modestas Štarolis 5, Lukas Gurskis 4, Tadas Bučinskas 3.


  2018-02-18

  2 komentarai ““Dragūnas” liko be taurės”

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI
  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt