P0

Kriminalai ir nelaimės

Vairavo su suklastotu anglišku pažymėjimu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-02-20


Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) praneša, kad Kalvarijos užkardos pasieniečiai pirmadienį sulaikė klaipėdietį, kuris dokumentų patikrinimo metu pateikė suklastotą anglišką vairuotojo pažymėjimą.

Kelyje Marijampolė – Suvalkai pasieniečiai  patikrinti sustabdė lengvąjį automobilį „Volvo S40“, pažymėtą lietuviškais valstybiniais numeriais. Jį vairavo 21 metų Klaipėdos gyventojas. Patikros metu vaikinas, be kitų dokumentų, pateikė ir savo vardu išduotą anglišką vairuotojo pažymėjimą. Dokumentas pasieniečiams sukėlė įtarimų. Netrukus nustatyta, kad tai yra klastotė.

Uostamiesčio gyventojui dėl transporto priemonės vairavimo neturint tam teisės skirta administracinė 300 eurų bauda. Vyrui teks atsakyti ir už disponavimą klastote bei jos panaudojimą.

Dėl šio fakto Varėnos pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Po apklausos klaipėdietis uždarytas į areštinę.

Automobilis, kuris nėra ieškomas teisėsaugos, perduotas kartu vykusiai moteriai, turėjusiai galiojantį vairuotojo pažymėjimą.


  2018-02-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt