P0

Verslas

Rengia apklausą dėl skrydžių

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-02-21


Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai (KPPAR), reaguodami į buvusį susitikimą su VĮ Lietuvos oro uostai atstovais, paskelbė verslininkų apklausą, kuria norima išsiaiškinti skrydžių iš Palangos oro uosto poreikį.

Martyno Vainoriaus nuotr.

KPPAR vasario mėnesio “Rūmų žiniose” rašo, kad jų atstovė dalyvavo Vilniuje vykusiame susitikime Lietuvos pasiekiamumui oro transportu aptarti, kurį surengė VĮ Lietuvos oro uostai.

Teigiama, kad šiuo metu vyksta derybos dėl galimų naujų skrydžių krypčių, taip pat – dėl Vokietijos.

“Dėl Palangos VĮ Lietuvos oro uostų atstovai teigė esą patenkinti rezultatais (iš viso 300 tūkst. keleivių), jų tikslas šiais metais – išlaikyti tokį augimą. Dėl to, kad dabartinės skrydžių kryptys iš Palangos netenkina verslo, esamų ir potencialių investuotojų, nėra palankios turistų srautams – panašu, kad apie tai išgirsti susirinkusiems buvo netikėta. Lietuvos oro uostų atstovai teigė, kad iš Klaipėdos regiono savivaldybių buvo gautas užsakymas skrydžiui į Londoną (prisidėta savivaldybių lėšomis), todėl toks ir buvo organizuotas. Pasakyti, kiek atskrenda turistų, Lietuvos oro uostų atstovai negali: skaičiuojamas keleivių srautas pagal pilietybę neskirstomas, todėl duomenys, kuriuos turi Turizmo departamentas ir Lietuvos oro uostai, gerokai skiriasi”, – rašoma “Rūmų žiniose”.

Anot KPPAR,  buvo pasiūlyta pateikti argumentus, kurių reikia derybose su skrydžių bendrovėmis, ypač dėl skrydžio į Hamburgą.

“Didžiausia abejonė yra ta, ar regionas, esantis šalies pakraštyje ir kuriame liko kiek daugiau kaip 300 tūkst. gyventojų, gali sugeneruoti keleivių srautą į Vokietiją (nors dėl Londono, Glazgo tokių abejonių nekilo). Pasiūlyta pateikti duomenis, kiek dabar keleivių/įmonių atstovų skrenda ta kryptimi per Rygą ar Kopenhagą”, – rašo rūmai, jau paskelbė verslo apklausą.

Joje teiraujamasi, iš kokių šalių daugiausia sulaukta verslo partnerių, svečių ar turistų per praėjusius metus, kaip dažnai tenka naudotis jungiamosiomis kryptimis per Rygą ir Kopenhagą, kokių skrydžių krypčių pageidaujama ir t. t.

Apklausą galima užpildyti čia.

 


  Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

  2018-02-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt