Regionas

Kariai lieka potvynio zonoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-02-22


Nuo vasario mėnesio pradžios Šilutės rajono potvynio rajone veikusi Sausumos pajėgų Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono karių komanda su būtiniausia gelbėjimo įranga ir technika lieka potvynio vietovėje ir toliau teiks pagalbą gyventojams, praneša Krašto apsaugos ministerija (KAM).

KAM nuotr.

Teigiama, kad nuo vasario pradžios kariai savo transportu per užlietą ruožą jau pergabeno per 3 000 gyventojų.

Sprendimą toliau teikti paramą kariuomenės vadovybė priėmė ketvirtadienį, atsižvelgusi  į Šilutės rajono administracijos prašymą pratęsti paramą ir tai, kad  per mėnesį situacija potvynio vietovėse nepagerėjo.

Kariai Šilutės rajono potvynio rajone lieka iki kovo pabaigos, tada potvynio situacija bus dar kartą įvertinta ir priimti atitinkami sprendimai dėl karių paramos.

Pamaryje pakilus vandens lygiui Lietuvos kariuomenė pradėjo teikti paramą Lietuvos miestų ir rajonų savivaldybėms, likviduojančioms potvynio padarinius.

Lietuvos kariuomenės vadas gen. ltn. Jonas Vytautas Žukas, atsižvelgdamas į gautą Šilutės rajono savivaldybės administracijos prašymą, nuo vasario 2 d. aktyvavo Lietuvos kariuomenės Taikos meto užduočių pajėgas.

Teigiama, kad karių veiksmai derinami su Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento pareigūnais bei Šilutės rajono administracija. Esant būtinybei gali būti pasitelkiamas ir Karinių oro pajėgų sraigtasparnis.

 


2018-02-22

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt