P0

Kriminalai ir nelaimės

Už kokainą sulaukė nuosprendžio

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-02-22


Klaipėdos policija pranešė, kad baudžiamojoje byloje dėl kokaino platinimo paskelbtas apkaltinamasis nuosprendis 1960 m. gimusiam klaipėdiečiui ir kitiems asmenims.

Minėtasis asmuo jau buvo ne kartą teistas ir siejamas su organizuotomis nusikalstamomis grupuotėmis. Apie 10 g kvaišalų jis slėpė daugiabučio koridoriuje, sieniniuose šviestuvuose. Teigiama, kad sulaikytam su įkalčiais kaltinamajam neliko kito kelio kaip prisipažinti ir pačiam parodyti tyrėjams narkotikų slėpimo vietas.

Kartu su juo į teisiamųjų suolą taip pat sėdo anksčiau už viešosios tvarkos pažeidimą teistas Klaipėdos miesto gyventojas. Įtariama, kad 1 g kokaino jis įsigijo už 75 Eur.

Ikiteisminio tyrimo metu įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotine medžiaga be tikslo ją platinti taip pat buvo pareikšti dar dviem asmenims. Pirmą kartą nesunkų nusikaltimą padarę įtariamieji visiškai pripažino savo kaltę ir gailėjosi padarę nusikalstamą veiką, todėl buvo atleisti nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą. Apie 2 g kokaino įsigiję kvaišalų mėgėjai privalės sumokėti į Nukentėjusių nuo nusikaltimų asmenų fondą bendrai daugiau nei 2 000 Eur.

Klaipėdos apylinkės teismas paskelbė apkaltinamąjį nuosprendį, kuriuo kvaišalų platintojui paskirta subendrinta 2 metų ir 8 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant dviem metams, o pirkėjui paskirta 684 Eur dydžio bauda.


  2018-02-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt