„Koralas” laimėjo ketvirtąsias iš eilės rungtynes

Sportas

Lietuvos salės futbolo aukščiausioje A lygoje („Betsafe-Futsal A lyga“) Klaipėdos „Koralo” komanda, treniruojama daugkartinio salės futbolo A lygos čempiono Marselio Balasanovo, savų žiūrovų akivaizdoje, Klaipėdoje, laimėjo jau ketvirtąsias rungtynes iš eilės. Šįkart klaipėdiečiai įveikė lygos autsaiderį „Vievio žiedą”.

9:3 pirmąsias tarpusavio rungtynes sostinėje laimėję klaipėdiečiai, namie turėjo įtemptą vakarą. Pirmuosius du įvarčius pelnė „Koralo“ atstovai ukrainietis Jevgenijus Golubčanskis ir vienas iš daugiausiai patirties turinčių žaidėjų Donatas Surblys. Antrajame kelinyje, 30-ąją rungtynių minutę, po Aurimo Skurdelio įvarčio Klaipėdos „Koralo” futbolininkai įgijo trijų įvarčių persvarą, tačiau vėliau sekė tikras nervų karas. Arminas Levickas ir Ernestas Bublevičius per dvi minutes, kamuolį į šeimininkų vartus pasiuntė po kartą bei „Vievio žiedo” atsilikimą sumažino iki minimumu. Per keturias likusias minutes komandos apsikeitė šiurkščiais epizodais, o rungtynių dėl raudonos kortelės neužbaigė „Koralo” gynėjas Paulius Juška. Visgi „Koralas” sugebėjo išsaugoti persvarą ir susitikimas baigėsi 3:2 (2:0).

Po XIV turo čempionate, Klaipėdos „Koralo” komanda turnyrinėje lentelėje tvirtai žengia trečia ir savo sąskaitoje turi 29 taškus. Ketvirtoje vietoje esanti Panevėžio „Baltija” yra surinkusi 21 tašką.

Kitas rungtynes Lietuvos salės futbolo aukščiausioje A lygoje („Betsafe-Futsal A lyga“) Klaipėdos „Koralo” futbolininkai žais kovo 4 d. Gargžduose, prieš šiuo metu čempionate lyderiaujantį „Pramogų-SC” klubą.