P0

Kriminalai ir nelaimės

Gal pažįstate įtariamus sukčius?

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-02-26


Klaipėdoje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl to, jog vasario 12 d. iš senyvo amžiaus vyriškio apgaulės būdu du vyrai išviliojo 10 900 eurų.

Senolis į namus parsivedė šiuos vyrus, kurie jam siūlė įsigyti prekių, pristatė puodus ir peilius. Nesuprasdamas, kas vyksta, nukentėjusysis įdavė jiems pinigus, vėliau suvokė, kad buvo apgautas.

Vyrų požymiai: abu apie 30 m. amžiaus, apie 170 cm ūgio, smulkaus kūno sudėjimo, juodų trumpų plaukų, tamsaus gymio, vienas iš jų – su barzdele, kalbėjo rusiškai, vokiškai.

Policija prašo peržiūrėti vaizdo įrašą ir, atpažinus asmenį, informuoti vyresniąją tyrėją S. Sakalauskaitę tel. 8700-61158.


  2018-02-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt