P0

Sveikata

Kosovo krepšininkui padėjo Klaipėdos ortopedai 

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-02-26


Penktadienio varžybos su Lenkijos komanda Kosovo vyrų krepšinio rinktinei buvo kaip reta nesėkmingos – traumas patyrė du žaidėjai. Vienas iš jų nedelsiant buvo išsiųstas namo darytis išsamesnių tyrimų, o štai kitas – Lis Shoshi, žaidžiantis ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandoje, nepaisydamas nosies traumos tęsė kelionę į Klaipėdą, kur jau pirmadienio vakare susigrums su mūsų šalies rinktine.

Pasak Kosovo krepšinio federacijos atstovų, neplanuotai užsitęsė ir rinktinės kelionė į Klaipėdą. Skrydis Lenkijos oro uoste buvo nukeltas dėl nepalankių oro sąlygų, tad Vilniuje jie buvo tik apie 21 val. šeštadienio vakare, o Klaipėdą pasiekė apie 1 val. nakties.

Pirmadienį bendrovės „Ortopedijos technika“ Klaipėdos filiale krepšininkui buvo pagaminta skaidri kaukė, kuri apsaugos traumuotą vietą ir leis prisijungti prie komandos draugų varžybose su Lietuvos krepšinio rinktine.

„Svarbu, kad tokiu būdu galime prisidėti prie gerų tarptautinių santykių“, – pranešime spaudai cituojamas kaukę pagaminęs ortopedas technikas Darius Žukaitis.

Krašto puolėjas 24-erių Lis Shoshi yra vienas iš Kosovo komandos lyderių.


  2018-02-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt