P0

Svarbu, Verslas

Palangoje neliks skrydžio į Glazgą?

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2018-02-27


BBC praneša, kad antradienį vykusios spaudos konferencijos metu pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ informavo, jog uždarys Glazge esančią savo bazę. Iš didžiausio šios šalies miesto „Ryanair“ lėktuvai šiuo metu kyla į 23 miestus, tarp jų – ir į Palangą.

“Ryanair” iš Palangos į Glazgą pradėjo skraidyti nuo 2017-ųjų pavasario. Martyno Vainoriaus nuotr.

5 skrydžiai iš Glazgo bus perkelti į Škotijos sostinę Edinburgą. Kurie – kol kas neskelbiama.

Valstybės įmonės “Lietuvos oro uostai” Strateginės komunikacijos skyriaus vadovė Indrė Baltrušaitienė “Atvirai Klaipėdai” sakė, kad daugiau žinių apie “Ryanair” planus nei minėtasis BBC pranešimas įmonė neturi.

“Ryanair” apie savo planus, susijusius su Palanga mūsų neinformavo. Šio sezono skrydžiai į Glazgą yra suplanuoti ir vyks”, – sakė I. Baltrušaitienė.

“Ryanair” šiuo metu pardavinėja bilietus į skrydžius šia kryptimi, kurie prasidės nuo kovo 25 dienos ir turėtų būti vykdomi iki spalio 25 dienos.

Palangos oro uosto vadovas Marius Gelžinis, pernai vykusio Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų Turizmo komiteto posėdžio metu buvo įvardinęs, kad “Ryanair” už skrydžius į Glazgą 2016 m.  buvo paskirta 200 tūkst. eurų dydžio vadinamoji de minimis parama.

Šiuo metu “Ryanair” iš Palangos dar skraidina į Londono Stanstedo oro uostą.

Verslo straipsnių visus kompas

Be “Ryanair” dar į Palangą ir iš jos skraidina SAS (Kopenhagos kryptis), “NorwegianAirShuttle” (Oslas), “AirBaltic” (Ryga) ir “Wizz Air” (Londono Lutono oro uostas).


  2018-02-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt