P0

Sveikata

Klaipėdietis medikas – profesijos autoritetas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-03


Savaitraščio „Lietuvos sveikata“ organizuojamuose „Metų vadovo“ apdovanojimuose klaipėdiečiai ir šiemet neliko šešėlyje. Klaipėdos jūrininkų ligoninės Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos skyriaus vedėjas Nerijus Klimas pripažintas 2017 metų profesijos autoritetu.

„Tokie įvertinimai rodo, kad Klaipėdoje dirba išties profesionalūs ir savo darbui atsidavę medikai, aukščiausios klasės specialistai, kuriuos vertina ir kolegos, ir pacientai, o jų nuoširdus ir pasiaukojantis darbas matomas ir iš sostinės. Turime didžiuotis, gerbti ir vertinti jų atsidavimą mediko profesijai“, – Savivaldybės pranešime cituojamas ceremonijoje dalyvavęs ir laureatą pasveikinęs Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

„Metų vadovo“ apdovanojimai šiemet suorganizuoti jau 15 kartą.

Kandidatūras į geriausiųjų nominacijas renka medikų bendruomenė, sveikatos sistemai nusipelnę žmonės, pacientai, savaitraštis „Lietuvos sveikata“ bei portalas www.lsveikata.lt. Nugalėtojai skelbiami nominacijose „Metų vadovas“, „Metų profesijos autoritetas“, „Metų sėkmė“, „Metų administratorius“, „Metų proveržis“, „Metų strategas“, „Už gyvenimo nuopelnus“, šiemet įsteigta ir nauja nominacija – „Kylanti žvaigždė“.

Pernai nominacijoje „Metų profesijos autoritetas“ taip pat nugalėjo klaipėdietė medikė – dr. Aista Plieskienė, Klaipėdos universitetinės ligoninės Branduolinės medicinos centro vadovė, Aukštųjų energijų skyriaus vedėja, gydytoja onkologė radioterapeutė.


  2018-03-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt