P0

Sportas

“Neptūną” toliau rems aludariai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-05


Klaipėdos krepšinio klubas „Neptūnas“ pranešė pasirašęs naują rėmimo sutartį su bendrove „Švyturio-Utenos alus“.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Teigiama, kad bendrovė į Klaipėdos klubo „Neptūnas“ rėmėjų gretas įsitraukė dar 2008-aisiais.

„Ilgus metus remdami sportą, žinome, kiek daug kiekvieno miesto bendruomenei reiškia jos sportininkų pasiekimai. Klaipėdiečiai Modestas Paulauskas, Saulius Štombergas, Arvydas Macijauskas, Eurelijus Žukauskas ilgus metus garbingai nešė Lietuvos krepšinio vėliavą. „Neptūnas“ nuolat išugdo žaidėjų Lietuvos rinktinei. Džiugu, kad „Neptūnas“ per kelerius metus ne tik sugebėjo įsitvirtinti tarp Lietuvos krepšinio grandų, bet ir išugdė naują Klaipėdos krepšinio sirgalių kartą. Tikimės, kad šios uostamiesčio krepšinio tradicijos tęsis dar daugelį metų“, – pranešime spaudai cituojamas “Švyturio-Utenos” alaus vadovas Rolandas Viršilas.

„Švyturys-Utenos alus“ pradėjo remti krepšinį 1999 metais, kai buvo pasirašyta sutartis su Lietuvos vyrų nacionaline krepšinio rinktine. Teigiama, kad nuo tada kompanijos parama rinktinei ir klubinėms komandoms pasiekė beveik 10 milijonų eurų.


2018-03-05

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt