P0

Regionas

Pareigūnai bendradarbiauja su bendruomene

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-05


Palangos miesto policijos komisariato viršininkas ir bendruomenės pareigūnės dalyvavo bendruomenės „Palangos santarvė“ visuotiniame ataskaitiniame susirinkime. Pranešama, kad susirinkime bendruomenės 2017 m. nuveiktais darbais džiaugėsi ir palaikymą bendruomenės iniciatyvoms išreiškė renginyje dalyvavę Lietuvos Respublikos Seimo narys A. Vinkus ir Palangos miesto savivaldybės meras Š. Vaitkus.

Susitikime Palangos m. policijos komisariato viršininkas A. Budginas pristatė bendruomenei 2017 m. policijos veiklos rezultatus, apibūdino kriminogeninę situaciją Palangoje, ragino bendruomenės narius aktyviai prisidėti vykdant prevenciją dėl telefoninių sukčių, vagysčių ir kitų teisės pažeidimų. Palangos policijos vadovas akcentavo policijos ir visuomenės bendradarbiavimo svarbą užtikrinant Palangos gyventojų ir miesto svečių saugumą, praneša Klaipėdos apskrities policija.


  2018-03-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt