P0

Regionas

Pareigūnai bendradarbiauja su bendruomene

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-05


Palangos miesto policijos komisariato viršininkas ir bendruomenės pareigūnės dalyvavo bendruomenės „Palangos santarvė“ visuotiniame ataskaitiniame susirinkime. Pranešama, kad susirinkime bendruomenės 2017 m. nuveiktais darbais džiaugėsi ir palaikymą bendruomenės iniciatyvoms išreiškė renginyje dalyvavę Lietuvos Respublikos Seimo narys A. Vinkus ir Palangos miesto savivaldybės meras Š. Vaitkus.

Susitikime Palangos m. policijos komisariato viršininkas A. Budginas pristatė bendruomenei 2017 m. policijos veiklos rezultatus, apibūdino kriminogeninę situaciją Palangoje, ragino bendruomenės narius aktyviai prisidėti vykdant prevenciją dėl telefoninių sukčių, vagysčių ir kitų teisės pažeidimų. Palangos policijos vadovas akcentavo policijos ir visuomenės bendradarbiavimo svarbą užtikrinant Palangos gyventojų ir miesto svečių saugumą, praneša Klaipėdos apskrities policija.


2018-03-05

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt