P0

Fotoreportažai, Verslas

Verslo klubui “BNI Memel” – vieneri

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2018-03-07


Vienas iš dviejų Klaipėdoje veikiančių didžiausia verslo rekomendacijų organizacija pasaulyje besivadinančiai BNI priklausančių klubų – “BNI Memel” – trečiadienio ryte iškilmingų pusryčių metu kartu su gausiai susirinkusiais svečiais paminėjo pirmąją savo metinę veiklos sukaktį.

Martyno Vainoriaus nuotr.

BNI veikia nuo 1985 metų. Organizacijos tikslas – rekomendacijų dėka padėti savo nariams gauti daugiau verslo užsakymų. Prie pasaulinio BNI tinklo Lietuva prisijungė 2014 m. Teigiama, kad šiuo metu BNI visame pasaulyje vienija per 227 000 verslų iš daugiau nei 70 šalių. Lietuvoje ji šiuo metu jungia beveik 700 narių, yra 15 organizacijos skyrių. Tvirtinama, kad vien praėjusiais metais bendrai visoje BNI organizacijoje nariai vienas kitam perdavė daugiau nei 9,5 mln. rekomendacijų, kurios virto 11 mlrd. eurų vertės užsakymais (vedama suteiktų rekomendacijų  ir jų dėka gautų užsakymų apskaita). Lietuvoje sugeneruota 75 mln. eurų užsakymų.

BNI nariais gali tapti tik nepriekaištingos reputacijos asmenys, atstovaujantys patikimiems verslams, kuriuos rekomenduoja esami BNI nariai. Jie moka registracijos ir narystės mokesčius bei įsipareigoja lankyti susirinkimus, mokymus ir “proaktyviai kurti pasitikėjimu grįstus santykius”. Kiekviename skyriuje negali būti toks pačios verslo srities atstovų. Esminė puoselėjama vertybė – “laimi besidalijantis”.

“BNI Memel” ofcialiai buvo atidarytas pernai kovo 8-ąją. Atidarymo metu jame buvo 35 nariai, o dabar – beveik 50, atstovaujantys įvairiausias verslo sritis. 76 proc. klubo pirmųjų narių jame yra ir dabar. Klubo prezidento pareigas eina UAB “Capital vertinimas” Turto vertinimo vadovas Ignas Mauza. Pirmuoju prezidentu buvo Modestas Tamutis, UAB “Lantel” vadovas. Teigiama, kad klubas per metus sugeneravo 3,28 mln. eurų užsakymų suteiktų rekomendacijų dėka.

Klubą gimtadienio proga sveikino Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas, kuriam BNI pusryčiai priminė toje pačioje vietoje (viešbutyje “Ibis Styles Klaipeda Aurora”) vykstančius miesto maldos pusryčius.

“Bendravimas – pati didžiausia vertybė, tai pas didžiausias raktas į sėkmės duris. Vertinkite tai. Bendraukime, kartu kurkime”, – sakė meras.

BNI Lietuva regioninis direktorius Mindaugas Daraškevičius pasidžiaugė, kad prieš porą metų ryžėsi BNI filosofiją atvežti į Klaipėdą.

“Tada buvo labai neramu, o dabar jau pažįstu apie 200 Klaipėdos verslininkų. Puikios komandos dėka BNI filosofija čia tiesiog klesti”, – sakė jis.

Klaipėdoje dar veikia klubas “BNI Neringa”.


  2018-03-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt