P0

Fotoreportažai, Miestas

Policininkai sveikino moteris

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-08


Kovo 8-osios rytą Klaipėdos policijos pareigūnai keliose miesto vietose stabdė vairuojančias ar tiesiog pro šalį einančias moteris, kad pasveikintų jas su Tarptautine moters diena ir įteiktų gėlę.

Kaip ir kasmet, pareigūnai bendradarbiavo su prekybos centrais „Akropolis“ ir „BIG“, prisidėjo prie gražios akcijos gėlių žiedais.

Gėlėse skendo ir Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, mat neliko pareigūnės, darbuotojos, kuriai vadovybė, jos kolegos vyrai nebūtų taip pagerbę.

Kovo 8-oji kai kuriose šalyse yra valstybinė šventė. Lietuvoje ji atmintina diena.

Pasaulyje ji pradėta švęsti po to, kai 1910 m. kovo 8 d. Kopenhagoje vykusioje tarptautinėje moterų konferencijoje aktyvi moterų teisių gynėja Klara Cetkin pasiūlė kasmet vieną dieną skirti dėmesio moters kovai už laisvę ir lygias teises.


  2018-03-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt