Uostas ir jūra

Bendradarbiaus Klaipėdos ir Ščecino-Svinouisčio uostai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-09


Susisiekimo ministerija pranešą, kad ministras Rokas Masiulis ir Lenkijos jūrų ekonomikos ir vidaus laivybos ministras Marek Józef Gróbarczyk penktadienį Vilniuje aptarė tolimesnį šalių bendradarbiavimą jūrų transporto srityje.

„Laivybos srityje abiem šalims svarbus šiandien Vilniuje pasirašytas Lenkijos Ščecino ir Svinouisčio jūrų uostų direkcijos ir Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos bendradarbiavimo susitarimas, kuriuo numatoma plėtoti laivybos jungtis tarp uostų, keistis informacija krovinių vežimo ir infrastruktūros plėtros klausimais, skatinti viena kitos uosto laivybos kompanijų, importuotojų, eksportuotojų ir ekspeditorių bendradarbiavimą“, – pranešime cituojamas ministras R. Masiulis.

Lenkijos ministras M. Gróbarczyk pakvietė Lietuvos susisiekimo ministrą R. Masiulį dalyvauti šių metų birželio 12–16 d. Ščecine vyksiančioje Pasaulio jūrų dienoje, kurią organizuoja Lenkijos jūrų ekonomikos ir vidaus laivybos ministerija kartu su Tarptautine jūrų organizacija (IMO). Renginyje, skirtame IMO 70-mečiui, numatoma aptarti žaliosios ir išmaniosios laivybos, kibernetinio saugumo laivyboje, naujų laivybos jungčių ir kitus klausimus.

Šio renginio metu taip pat planuojamas „Kinija+16“ formate 2017 m. įsteigto Jūrų reikalų koordinavimo sekretoriato susitikimas tema „Uostai, esantys „Vienos juostos, vieno kelio“ iniciatyvos kelyje“. Ministrai sutarė, kad reikalingas bendras požiūris, siekiant užtikrinti Baltijos regiono galimybes aptarnauti traukinių srautą tarp Azijos ir Europos. Taip pat ministrai aptarė suskystintųjų gamtinių dujų sektoriaus plėtros perspektyvas.


[recaptcha]

2018-03-09

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

 

 

class="first" src="" alt="" style="width: 800px"/>