P0

Fotoreportažai, Švietimas

Išdalino jubiliejines “Auksines bures”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-09


Jau penktus metus iš eilės Klaipėdos universiteto (KU) studentai pavasarį pasitinka prisimindami praėjusių metų pasiekimus. Penktadienį surengti KU studentų visuomeninės veiklos apdovanojimai „Auksinės burės 2018“.

Metų savanoriu buvo pripažinta KU studentų sąjungos (KUSS) viceprezidentė Irma Radavičiūtė. Mergina per metus prisidėjo prie daugybės KUSS iniciatyvų bei pasiūlymų teikimų administracijai, gerinant sąlygas studentams, taip pat ji buvo „Atrask savanorystę“ projekto vadovė. Šiuo metu Irma aktyviai prisideda prie tarptautinių studentų integracijos KU.

Metų atradimu tapo apdovanota Asociacija “Mediėdros”. Tai jaunų, talentingų menininkų, kultūrinių industrijų kūrėjų ir medijų filosofų asociacija, kurios tikslas – kurti inovatyvius kultūrinių industrijų projektus Klaipėdos miestui. Asociacijos iniciatoriai ir steigėjai – KU Humanitarinių ir ugdymo mokslų fakulteto studentai, studijuojantys Medijų filosofiją ir kultūrines industrijas, organizuojantys viešas diskusijas įvairiomis temomis, provokuodami į jas aktyviai įsijungti tiek miestiečius, tiek akademinę bendruomenę.


Švietimo vidus

Metų pavyzdžiu tapo Menų akademijos profesorė Rūta Girdzijauskienė. Jos studentų teigimu, dėstytojos dėka studentai pamilsta Klaipėdą ir nenori iš jos išvažiuoti. Ji yra studentų vertinama už didelį optimizmą, norą visada tobulėti ir dideles pastangas jaunų žmonių ugdyme.

Metų organizacija buvo pripažintas KU tautinio meno ansamblis „Vytinė“, kuris jau dvidešimt ketvirtus metus puoselėja Mažosios Lietuvos kultūros paveldą. Per savo veiklą nekartą pripažintas bei apdovanotas tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, tačiau pirmą kartą 2017 m. tarptautiniame šokių konkurse „Day of the dance“ Lvove, Ukrainoje, ansamblis konkurso komisijos vertinimu iš daugiau kaip penkiasdešimties konkurso dalyvių, buvo pripažintas geriausiu. Tai pirmas toks kolektyvo pasiekimas ir ženklus šuolis aukštyn.


Metų renginiu tapo projekto „Atrask savanorystę“ renginių ciklas, kurio metu studentai ir moksleiviai buvo supažindinti su savanorystės veiklos galimybėmis Klaipėdos mieste. Projektas subūrė apie 50 jaunuolių.


2018-03-09

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt