P0

Sportas

“Dragūno-Viesulo” rankininkės – reguliaraus sezono lyderės

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-12


Savaitgalį buvo sužaistos paskutinės Lietuvos moterų pirmos rankinio lygos reguliaraus sezono rungtynės. Nugalėtojomis tapo Klaipėdos „Dragūno-Viesulo“ rankininkės.

Į finalo ketvertą, kuris kovo 16-17 dienomis vyks Utenoje, be klaipėdiečių, pateko Kauno rajono sporto mokyklos, Utenos sporto centro rankininkės ir Kauno „ACME-Žalgiris 2“. Klaipėdietės pirmame pusfinalyje varžysis su kaunietėmis,.

„Sezoną sužaidėme gerai ir mūsų planai yra aukščiausi. Turime tik vieną apmaudų pralaimėjimą, galima sakyti, netyčinį, nes tai komandai buvo juoda diena. Tačiau apskritai pasirodėme gerai ir norime sezoną užbaigti skambiai, tapdamos lygos čempionėmis“, – sakė „Dragūno-Viesulo“ trenerė Daiva Pakulienė.

Pasak jos, kovoti dėl aukso skatina ir tai, jog pirmosios lygos nugalėtojos gaus teisę žaisti aukščiausios moterų lygos atkrintamosiose varžybose.

„Turime labai gerą stimulą stengtis. Jeigu tapsime nugalėtojomis, galėsime dalyvauti aukščiausios lygos atkrintamosiose ir kovoti dėl aukščiausios lygos medalių. Pirmosios varžovės mums būtų labai gerai pažįstamos – Vilniaus „Eglė-Šviesa-SM Tauras“. Su ja praėjusį sezoną, dar žaisdamos aukščiausioje lygoje, kovėmės dėl bronzos. Ši komanda, kalbant apie sudėtį, nuo praėjusio sezono praktiškai nepakito, o mes ženkliai pasikeitėme, atjaunėjome, susilpnėjome. Vis dėlto sezono metu mūsų jaunosios žaidėjos gerokai patobulėjo, padrąsėjo, – komentavo D. Pakulienė. – Kamuolys yra apvalus, tad iš anksto numatyti, kaip viskas gali susklostyti, neįmanoma. Tad kol kas mūsų pagrindinis tikslas – pirmoji vieta pirmoje lygoje, o vėliau jau žiūrėsime.“


2018-03-12

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt