Fotoreportažai, Kultūra

“Laukiantiems bilietams” – 2425 eurai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-13


„Laukiančio bilieto“ iniciatyvos, kuriai buvo dedikuotas specialus Kovo 11-osios koncertas „Nubusk pasikeitęs“, organizatoriai pranešė, kad šiemet buvo paaukoti 2425 eurai (1985 eurai papildė aukų dėžutę, 440 eurų paaukota internetu).

Domo Rimeiko nuotr.

Jie bus pervesti Klaipėdos koncertų salei ir Klaipėdos dramos teatrui, kurie pinigus “konvertuotos” į bilietus, suteiksiančius galimybę jauniesiems Klaipėdos regiono kultūros vartotojams lankytis repertuariniuose šių kultūros įstaigų renginiuose. Kiek tokių bilietų bus atidėta kiekvienos įstaigos kasose ir lauks jaunų žmonių, paaiškės netrukus, įstaigoms nustačius bilietų kainas. Informacija apie tai bus paskelbta renginio  organizatoriaus VšĮ „Klaipėdos šventės“ internetinėje svetainėje www.jurossvente.lt, Klaipėdos koncertų salės bei Klaipėdos dramos teatro svetainėse.

Prieš metus „Laukiančio bilieto“ idėjai paaukoti 2385 eurai, sukurti 524 „laukiantys bilietai“.

Šių metų labdaringame dviejų dalių koncerte pasirodė Lietuvą pasaulyje jau dabar garsinantys jaunieji jaunieji fortepijono virtuozai – Milda Daunoraitė, Pijus Pirogovas, Skaistė Kašėtaitė ir Lina Žutautaitė – bei Vilniaus styginių kvintetas „Intermezzo“ bei šveicarų atlikėjas Bruno Bieri.

Kad „Laukiančio bilieto“ idėja sklistų kuo plačiau ir taptų galimybe kuo platesniam jaunų žmonių ratui, į renginį buvo pakviesti uostamiestyje veikiančių socialinių įstaigų, dienos centrų, dirbančių su socialinės rizikos šeimomis, atstovai.


[recaptcha]

2018-03-13

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

 

 

class="first" src="" alt="" style="width: 800px"/>