P0

Fotoreportažai, Kultūra

“Laukiantiems bilietams” – 2425 eurai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-13


„Laukiančio bilieto“ iniciatyvos, kuriai buvo dedikuotas specialus Kovo 11-osios koncertas „Nubusk pasikeitęs“, organizatoriai pranešė, kad šiemet buvo paaukoti 2425 eurai (1985 eurai papildė aukų dėžutę, 440 eurų paaukota internetu).

Domo Rimeiko nuotr.

Jie bus pervesti Klaipėdos koncertų salei ir Klaipėdos dramos teatrui, kurie pinigus “konvertuotos” į bilietus, suteiksiančius galimybę jauniesiems Klaipėdos regiono kultūros vartotojams lankytis repertuariniuose šių kultūros įstaigų renginiuose. Kiek tokių bilietų bus atidėta kiekvienos įstaigos kasose ir lauks jaunų žmonių, paaiškės netrukus, įstaigoms nustačius bilietų kainas. Informacija apie tai bus paskelbta renginio  organizatoriaus VšĮ „Klaipėdos šventės“ internetinėje svetainėje www.jurossvente.lt, Klaipėdos koncertų salės bei Klaipėdos dramos teatro svetainėse.

Prieš metus „Laukiančio bilieto“ idėjai paaukoti 2385 eurai, sukurti 524 „laukiantys bilietai“.

Šių metų labdaringame dviejų dalių koncerte pasirodė Lietuvą pasaulyje jau dabar garsinantys jaunieji jaunieji fortepijono virtuozai – Milda Daunoraitė, Pijus Pirogovas, Skaistė Kašėtaitė ir Lina Žutautaitė – bei Vilniaus styginių kvintetas „Intermezzo“ bei šveicarų atlikėjas Bruno Bieri.

Kad „Laukiančio bilieto“ idėja sklistų kuo plačiau ir taptų galimybe kuo platesniam jaunų žmonių ratui, į renginį buvo pakviesti uostamiestyje veikiančių socialinių įstaigų, dienos centrų, dirbančių su socialinės rizikos šeimomis, atstovai.


  2018-03-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt