P0

Švietimas

Moksleivius kviečia į paskaitas Klaipėdos universitete

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-13


Klaipėdos universitetas (KU) pranešė, kad startuoja registracija į tradicinį jo projektą „Iškeisk pamoką į paskaitą“. Projektas šį pavasarį vyks jau dešimtą kartą.

Balandžio 9–13 dienomis trumpam tapti KU studentu ir daugiau sužinoti apie dominančias studijų programas galės visi norintys vyresniųjų klasių moksleiviai. Jiems paskaitas skaitys KU profesoriai, docentai, kiti savo sričių profesionalai. Moksleiviai turės galimybę rinktis iš plataus paskaitų spektro: nuo paskaitų apie jūrinę archeologiją Lietuvoje, Mėmelio-Klaipėdos miesto įkūrimo paslaptis iki televizijos ir radijo montažo, pramogų industrijos ar pažangios pirmosios medicininės pagalbos. Žadama, kad sau įdomių paskaitų atras ir mėgstantieji pajudėti, pavyzdžiui, apie krepšinį arba kineziterapiją vandenyje. Kviečiami ir moksleiviai, svajojantys pabūti mokslininkais ir padirbėti laboratorijoje: numatoma supažindinti su elektros pavarų teorija ir automatiniu valdymu; vaisinių muselių genetiniu kryžminimu. Humanitarams bus siūlomos filosofijos, anglų apsakymo ir romano (XX a. II pusė) paskaitos.

Iš viso bus galima rinktis iš daugiau nei 70 skirtingų mokslo krypčių siūlomų paskaitų. Visas jų sąrašas skelbiamas puslapyje ku.lt.

Švietimo vidus

Paskaitos vyks KU Sveikatos mokslų, Jūros technologijų ir gamtos mokslų, Humanitarinių ir ugdymo mokslų, Socialinių mokslų fakultetuose, Baltijos istorijos ir archeologijos institute bei Menų akademijoje.

KU dėstytojai siūlo paskaitas skaityti ir mokyklose – Klaipėdos mieste bei Vakarų Lietuvos regione. Registraciją pakviečiant dėstytoją į savo mokyklą turėtų vykdyti mokytojas.

Registracija vyks iki balandžio 4 d., 12 val.


  2018-03-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt