P0

Transportas

Nauji “mikriukai” – balandžio 16-ąją

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-14


VšĮ “Klaipėdos keleivinis transportas” (KKT) pranešė, kad balandžio 16-ąją Klaipėdoje startuos naujieji maršrutiniai taksi, kuriuose galios ir naujas el. bilietas.

Žinia, konkursus teikti šias paslaugas yra laimėjusios geriausius pasiūlymus pateikusios bendrovės „Kautra“ ir „Ridvija“. Pastaroji keleivius veš M8 maršrutu (dabartinis 9), o „Kautra“ – naujai sukurtu M5 (važiuos Šilutės plentu) ir M6 (dabartinis 6).

Anot KKT, šiuo metu dažomi autobusiukai, montuojama ir testuojama nauja el. bilieto įranga, dėliojami būsimi tvarkaraščiai. Kartu įstaiga savo interneto svetainėje www.klaipedatransport.lt sukūrė naują rubriką, kurioje veikia atgalinis laikmatis, skaičiuojantis, kiek liko iki naujosios sistemos starto. Kartu čia žadama periodiškai pristatyti atnaujintą maršrutinių taksi paslaugą.


2018-03-14

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt