P0

Verslas

Klaipėdos regiono verslininkams – apdovanojimai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-15


Vyriausybėje vykusio „Lietuvos Eksporto prizo“ konkurso nugalėtojų apdovanojimo ceremonijos metu buvo pagerbti ir Vakarų Lietuvos atstovai.

Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų leidinys “Rūmų žinios” praneša, kad regiono „Lietuvos Eksporto prizo 2017″ nugalėtoju Lietuvos rūmų asociacijos prezidiumo sprendimu tapo pieno produktų gamintojai ir tiekėjai – AB „Vilkyškių pieninės“ įmonių grupė, vadovaujama Gintaro Bertašiaus.

930 darbuotojų turinti AB „Vilkyškių pieninės“ įmonių grupė eksporto apimtis per metus padidino net 40 proc. – iki 89,1 mln. Eur, palyginti su 2016 m. Bendrovė eksporto apimtis naujose rinkose didino beveik keturis kartus ir pradėjo produkciją eksportuoti į Slovakiją, Taivaną, Daniją, Kiniją, Naująją Zelandiją, Prancūziją, Uzbekistaną, Singapūrą, Pietų Afriką, Makedoniją, Bosniją ir Hercegoviną.

Apdovanojimų ceremonijoje už svarų indėlį stiprinant šalies ūkį rūmų – sidabro „Darbo žvaigždėmis“ taip pat įvertinti ir nusipelnę šalies regionų verslininkai bei asmenys, kurie labiausiai prisidėjo prie verslo sąlygų gerinimo. Šis apdovanojimas įteiktas UAB „Grūdoteka“, „Friedricho pasažas“ direktoriui ir savininkui Aidui Kaveckiui.

Padėkos ženklas įteiktas Raimondui Karpavičiui, Klaipėdos rūmų viceprezidentui, UAB „Karpis“ valdybos pirmininkui.

Verslo straipsnių visus kompas


  2018-03-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt