P0

Švietimas

Komisariate – atvirų durų diena

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-15


Klaipėdos apskrities policija praneša, jog ketvirtadienį vyriausiajame policijos komisariate šurmuliavo būsimieji abiturientai ir vyresniųjų klasių moksleiviai: čia, kaip ir kiekvieną pavasarį, organizuota atvirų durų diena, skirta sudominti moksleivius policininko profesija, supažindinti su šios profesijos keliamais iššūkiais.

Policijos nuotr.

Į komisariatą susirinko apie 160 uostamiesčio mokyklų ir gimnazijų bei Agluonėnų moksleivių, kuriuos pasveikino Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alfonsas Motuzas, pasidžiaugęs, kad tiek daug jaunų žmonių domisi policijos pareigūno profesija bei išreiškęs viltį, jog ši diena jiems padės apsispręsti, atrandant savo pašaukimą.

Policijos nuotr.

Komisariato viduje ir jo kiemuose su atvirų durų dienos dalyviais bendravo įvairių padalinių pareigūnai, kurie demonstravo savo darbo priemones, techniką ir visa kita, kas nematoma plika akimi.

Švietimo vidus

Teigiama, jog labiausiai moksleivių žvilgsnius traukė antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ bei kriminalistų ekspozicijos, tarnybiniai pareigūnų automobiliai ir motociklai bei kinologų šunys. Policijos kinologai susirinkusiesiems demonstravo jų gebėjimą sulaikyti nusikaltėlį, papasakojo apie savo tarnybos subtilybes.

Lietuvos policijos mokyklos ir Mykolo Romerio universiteto atstovai išsamiai papasakojo apie šių įstaigų veiklą, supažindino su atrankos tvarka ir stojimo bei mokymosi sąlygomis, kursantams ar studentams suteikiamomis socialinėmis garantijomis, ateities perspektyva ir karjeros galimybėmis. Pristatymų metu buvo rodoma vaizdo medžiaga. Teigiama, jog didelį moksleivių susidomėjimą sukėlė Lietuvos Kriminalinės policijos biuro atstovo pristatymas ir pasakojimas.

Policijos nuotr.

Policijos pranešime jaunuoliai raginami rinktis policijos pareigūno profesiją, papildyti policininkų gretas.


2018-03-15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt