P0

Miestas

Jono kalnelyje iškirs 243 medžius (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-16


Klaipėdos savivaldybė praneša, kad pagal patvirtintą techninį projektą pradedami vykdyti statybos darbai Jono kalnelyje. Rangos darbus atlieka UAB „Pamario restauratorius“.

Palmiros Mart nuotr.

Teigiama, jog pirmiausia bus kertami medžiai ir krūmai, ardoma veja po būsimomis dangomis, sodinami krūmai (gyvatvorė) bei nauja veja.

Planuojama iškirsti 243 medžius, iš jų 189 bus iškirsti buvusio Kurmarko bastiono dešiniojo faso ir flanko vietoje bei Gelderno bastiono smaigalyje. Teigiama, kad  šie medžiai yra išaugę ant kultūros paveldo objekto – Bastionų komplekso gynybinių pylimų savaime ir trukdo optimaliai apžvelgti istoriniu požiūriu vertingą panoramą (vaizdą), jų kirtimas priskiriamas kraštovaizdžio formavimo darbams. Likę 54 medžiai bus iškirsti planuojamoje įrengti aikštės vietoje ir teritorijoje už fosos. Pranešama, kad planuojamų kirsti medžių būklė bloga arba patenkinama.

Be to, bus iškirsti 35 krūmai,  o į jų vietą pasodinta 140. Ardomos vejos plotas užima 12 600 kv. m,  atsodinamos  – 5867 kv. m.

Daugiau apie Jono kalnelio sutvarkymo darbus galite rasti čia.


  2018-03-16

  Vienas komentaras apie “Jono kalnelyje iškirs 243 medžius”

  1. AvatarNojus (IP: 78.56.216.204)

   Puošk kiek nori šią vietą, bet visą esamą ir būsimą grožį gožia kaminas, kuris vos ne miesto simboliu tapęs. Lyg ir būta kalbų jį griaut, bet jos aptilo.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI
  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt