P0

Švietimas

Universitetas skelbia viešą konkursą į laisvą Tarybos nario vietą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-19


Klaipėdos universiteto senatas, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos mokslo ir studijų įstatymu, Klaipėdos universiteto statutu ir Klaipėdos universiteto tarybos sudarymo reglamentu, skelbia viešą konkursą į Klaipėdos universiteto tarybos (toliau – Taryba) vieną vietą, skirtą Tarybos nariams, nepriklausantiems Klaipėdos universiteto personalui ir studentams, ir atstovaujantiems asocijuotą verslą.

Pranešama, kad konkurse gali dalyvauti nepriekaištingos reputacijos asmenys, ėję ir einantys atsakingas pareigas viešosios veiklos ar verslo srityse ir turintys žinių bei gebėjimų, padedančių įgyvendinti Klaipėdos universiteto misiją ir jo strateginius tikslus.

Tarybos nariu tas pats asmuo gali būti ne ilgiau kaip dvi Tarybos kadencijas iš eilės.

Švietimo vidus

Tarybos nariu negali būti Respublikos Prezidentas, Seimo ir Vyriausybės nariai ir politinio (asmeninio) pasitikėjimo valstybės tarnautojai, įmonių ar organizacijų, kuriose Klaipėdos universitetas visuotiniame dalyvių susirinkime turi ne mažiau kaip 50 procentų visų juridinio asmens dalyvių balsų, vadovai ir jų pavaduotojai, taip pat Klaipėdos universiteto Senato nariai ir asmenys, paskutinius 3 metus dirbę Universitete.

Kandidatai į Tarybos narius ne vėliau kaip iki 2018 m. balandžio 9 d. 15 val. Klaipėdos universiteto senato sekretoriatui (adresu Herkaus Manto g. 84, Senatas, kab. 208, Klaipėda, tel. 846398940; 846398920, el. pašto adresas senatas@ku.lt privalo pateikti :

 • Prašymą dalyvauti konkurse, nurodant atstovaujamą verslo asociaciją;
 • CV ir jos elektroninę versiją, (pasirašytas), kuri turi būti siunčiama aukščiau nurodytu el. pašto adresu;
 • Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.

Kandidatai gali pateikti dokumentus asmeniškai arba siųsti registruotu laišku.

Kandidatų į Tarybos narius susitikimas su Klaipėdos universiteto Senato ir kitais bendruomenės atstovais įvyks 2018 m. balandžio 12 d. 15 val.(Herkaus Manto g. 90-1, Aula Magna konferencijų salėje, Klaipėda).

Tarybos narys, nepriklausantis Klaipėdos universiteto personalui, renkamas Senato rinkiminiame posėdyje, kuris įvyks 2018 m. balandžio 20 d.

Rinkimų rezultatai bus skelbiami Klaipėdos universiteto interneto svetainėje, visi kandidatai apie rinkimų rezultatus bus informuojami el. paštu, nurodytu kandidatų CV.


  2018-03-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt