P0

Miestas

ROTARY klubui “Karalienė Luizė” – penkeri

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-20


Klaipėdos ROTARY klubas “Karalienė Luizė” savo penkmečio proga sulaukė Klaipėdos mero Vytauto Grubliausko dovanos – miesto vėliavos.

Anot klubo pranešimo, meras taip pat pasidžiaugė, kad per palyginus neilgą laiką rotarietės yra nuveikusios tikrai prasmingų ir matomų darbų.

„Vienas jų neabejotinai bus šokio spektaklis – ekskursija „Šachas Prūsijai. Luizė Mėmelyje“, – sakė V. Grubliauskas.

Žinia, minėdamas savo veiklos penkerių metų sukaktį klubas kartu su mienininkais padovanojo miestui šią istorinę ekskursiją – šokio spektaklį.

“Ekskursija viršijo mūsų lūkesčius. Kelionė miesto gatvėmis ir iki šiol neatrastais kiemais per jausmus – mažus Luizės džiaugsmus ir didelius, skausmingus mylinčios žmonos, atsidavusios motinos ir sutriuškintos, paniekintos valstybės valdovės išgyvenimus – sujaudino ir įkvėpė. Dėkojame Agnijai ir visai kūrybinei grupei, kurie istoriją įvilko į prakilnų rūbą”, – teigia klubo prezidentė Jolanta Juškevičienė.

Nuo gegužės į istorinę ekskursiją šokio teatras kvies visus norinčiuosius.

Lietuvos ROTARY apygardos valdytojas Algimantas Lukoševičius taip pat negailėjo gerų žodžių klaipėdietėms.

„Nors esate vienas jaunesnių ROTARY klubų Lietuvoje, tačiau savo darbais ir energija nenusileidžiate, o kartais ir pralenkiate kitus. Džiaugiamės, kad esate mūsų bendruomenės dalis, gyvuokite ir skatinkite pokyčius“, – sveikino A. Lukoševičius, įteikdamas klubui ir ROTARY International prezidento Ian H. S. Riseley sveikinimą.

„Šachas Prūsijai. Luizė Mėmėlyje“ premjeroje dalyvavęs Jonas Genys, Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus direktorius, pasidžiaugė, kad šis projektas turėtų paskatinti domėtis miesto istorija ir jaunimą, o ROTARY klubas turi dar didesnių ambicijų.

Miesto straipsnių vidus

„Tikimės, kad šis projektas kurs pridėtinę vertę mūsų miestui, kad jis bus įdomus ir naudingas ne tik klaipėdiečiams, bet ir miesto svečiams, ne tik iš mūsų šalies, bet ir užsienio, kuriuos kasmet vis gausiau čia atplukdo kruiziniai laivai“, – vylėsi J. Juškevičienė.


  2018-03-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt