P0

Konsultacijos

Keisis laikas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-24


Šį sekmadienį, kovo 25 d., 3 val. laikrodžiai bus pasukti viena valanda į priekį. Tad šiek tiek vėliau švis, tačiau vakarai bus šviesesni.

Vasaros laikas, kaip ir kasmet, bus atšauktas paskutinį spalio sekmadienį.

Europos Sąjungoje nuo 2001 m. galioja direktyva dėl sezoninio laiko taikymo. Jos galiojimas neribojamas, tik kas penkerius metus Europos Komisija turi paskelbti oficialų grafiką, kada bus įvedamas ir atšaukiamas vasaros laikas ateinantį penkmetį. Dabar yra numatytas grafikas 2017-2021 m. laikotarpiui.

Vasario pradžioje Europos Parlamentas priėmė rezoliuciją, kurioje raginama atlikti išsamų sezoninio laiko keitimo vertinimą ir prireikus pakeisti šią praktiką.


2018-03-24

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt