„Koralui” padovanojo bronzą?

Sportas

Sekmadienio popietę išvykoje Kaune Lietuvos salės futbolo aukščiausios A lygos („Betsafe-Futsal A lyga“) paskutines rungtynes žaidusi Klaipėdos „Koralo” komanda rezultatu 1:4 pralaimėjo aukso medalius užsitikrinusiam vietos „Vyčiui”.

Šis pralaimėjimas sukomplikavo klaipėdiečių padėtį kovojant dėl trečiosios vietos, mat prieš savaitę dėl bronzos medalių taip pat kovojanti Panevėžio „Baltijos” ekipa net 9:3 įveikė šansą tapti čempione praleidusiai Gargždų „Pramogos-SC”. Tad bronzos medalių likimas turėjo spręstis paskutinėse šio čempionato rungtynėse, kurios sekmadienio vakarą turėjo vykti Jonavoje. Jei „Baltija” būtų įveikusi vietos „Vikingus”, užimančius 8-ąją vietą, ji būtų pasiėmusi ir bronzą, nes nuo „Koralo” šią ekipą teskyrė 2 taškai. Visgi sėkmė šypsojosi klaipėdiečiams, nes „Baltija” tiesiog neatvyko į rungtynes.

Kas tai lėmė pirmadienio rytą dar nebuvo aišku – Lietuvos futbolo federacijos atstovai „Atvirai Klaipėdai” sakė, kad su „Baltijos” komanda vis dar nepavyksta susisiekti.

Nelemtose sekmadienio rungtynėse visi įvarčiai krito pirmajame kėlinyje. Pirmąjį įvartį „Vytis” pelnė jau 3-iąją minutę, kai pasižymėjo Afranio Luiz Da Silva Nascimento. 10-ąją minutę rezultatą išlygino Ignas Venckus, bet jau buvo paskutinis klaipėdiečių įvartis šiame čempionate. Po įvartį „Vyčiui” dar pelnė tas pat A. L. da Silva Nascimento ir kiti du legionieriai – Lucio Thyago Brandao Santos ir Genigle Delmiro Lima.