P0

Kultūra

Kino klube „8 ½“ – „Paribio žmonės“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-26


Klaipėdoje, Kultūros fabrike įsikūręs kino klubas „8 ½“ kovo 28 d., 19 val., rodys švedų filmą  „Paribio žmonės“ (šved. Tjuvheder).

2015 m. kriminalinė drama, trileris „Paribio žmonės“, kurią režisavo Peter Grönlund, pasakoja apie narkomanę Minna, besiverčiančią narkotikų prekyba gatvėje ir nebegalinčią susimokėti už nuomą. Bandydama išsisukti iš padėties ji apgauna stambius nusikaltėlius ir pabėga su jų pinigais. Netikėtai Minna susipažįsta su Katja, iš kurios socialinės tarnybos atėmė vaiką. Šios dvi moterys pabėga į užmiesčio namą, kur gyvenama pagal savo nustatytas taisykles.

„Paribio žmonės“ yra socialinė, politinė drama apie dviejų moterų kovą siekiant išgyventi visuomenėje, kurioje trūksta solidarumo ir atsakomybės”, – rašoma anonse.

Filmas yra laimėjęs 5-is apdovanojimus 51-ojoje Švedijos Guldbagge Awards ceremonijoje.

Bilietai kino klubo nariams – 2 Eur, ne klubo nariams – 4 Eur. Bilietus galite įsigyti likus valandai prieš kino seansą.


Kultūros straipsnių vidus

2018-03-26

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt