P0

Kriminalai ir nelaimės

Padėkojo pareigūnei

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-26


Policijos nuotr.

Vyriausiasis policijos komisariatas praneša gavęs UAB „Antano transportas“ padėką. Bendrovės vardu dėkojama Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos vyriausiajai tyrėjai Loretai Šimulienei už grąžintus įmonės darbuotojo degalinėje paliktus dokumentus bei stambią pinigų sumą.

„Bendravome tik telefonu, ponia Loreta nelaukė jokio atlygio. Kai pasakiau, kad tiesiog negaliu patikėti, kad yra tokių žmonių, ji atsakė, kad yra pareigūnė ir negalėtų pasielgti kitaip. Čia yra naujosios Lietuvos pareigūnė! Savo valstybę mes auginame kasdien ir kiekvienas, ir žinojimas, kad yra tokių pareigūnų, daro mus stipresnius. Dėkojame“, – įmonės vardu rašo jos vadybininkė.

 


  2018-03-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI
  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt