P0

Transportas

Patikrino per tūkstantį vairuotojų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-26


Klaipėdos apskrities policija praneša, kad siekiant mažinti avaringumą savaitgalį Klaipėdos apskrityje buvo vykdomos tikslinės policinės priemonės eismo saugumui užtikrinti. Jų metu tikrintas transporto priemonių vairuotojų blaivumas, apsvaigimas nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų, naudojimasis vairuojant mobiliojo ryšio priemonėmis.

Iš viso patikrintos 1153 transporto priemonės, policijos nuotr.

Be to, Kelių policijos pareigūnai stebėjo, kaip kelyje elgiasi pėstieji ir dviratininkai. Kartu vyko ir Rusijos Federacijos piliečių sausumos keliais tranzito, akcizinių prekių sugriežtinta kontrolė.

Pranešama, kad iš viso patikrintos 1153 transporto priemonės, sulaikyti 5 neblaivūs vairuotojai, vienas automobilį vairavo be teisų: iš viso nustatyti 35 Kelių eismo taisyklių pažeidimų atvejai.

Sekmadienį policijos pareigūnai fiksavo neblaivių dviratininkų padarytus pažeidimus. 1951 m. gimęs neblaivus (1,21 prom.) vyras važiavo dviračiu Dercekliuose, o 1979 m. gimęs vyras (0,6 prom.) – Klaipėdos r., Kisinių k.

Tądien Dercekliuose „Opel Astra“ vairavo ir neblaivus (1,68 prom.) 1965 m. gimęs vairuotojas.

 

 

 


  Transporto straipsnių vidus kompas

  2018-03-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt