P0

Kultūra

“Auksiniai kryžiai” – ir Klaipėdos kūrėjams

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-27


Kauno nacionalinio dramos teatro scenoje Teatro dienos proga antradienio vakarą įteikta 17 profesionalaus teatro meno kūrėjų darbų premijų: 16 atminimo ženklų „Auksiniai scenos kryžiai“ ir Boriso Dauguviečio auskaras.

Debiuto/jaunojo menininko nominacijoje pripažinimo sulaukė” Aušra Krasauskaitė (nuotr.) už Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro šokio spektaklio „Karmen“ choreografiją. Jai dar buvo nominuota ir Oksana Griaznova už šokio spektaklio „Asmens kodas“ choreografiją ir atlikimą („Padi Dapi Fish“).

Geriausio šokėjo nominacijoje net du iš trijų pretendentų buvo būtent iš Klaipėdos. Geriausiųjų laurai atiteko  Gintarei Marijai Ščavinskaitei ir Niels Claes (už vaidmenis „PADI DAPI Fish“ spektaklyje„Aside“). Jai taip pat buvo nominuota Beata Molytė už Karmen vaidmenį tokio paties pavadinimo Klaipėdos valstybinio muzikinis teatro šokio spektaklyje.

Geriausio scenografo vardas atiteko Renatai Valčik už scenografiją miuziklui „Čikaga“ (Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras) ir instaliacijų spektakliui „Apie baimes“ (Valstybinis jaunimo teatras).

Kultūros straipsnių vidus

Šiemet buvo pateikti 93 pasiūlymai apdovanoti spektaklių kūrėjus ir 3 pasiūlymai Padėkos premijai. Pasiūlymus vertino kultūros ministrės įsakymu sudaryta komisija – Goda Dapšytė, Helmutas Šabasevičius,Ingrida Ragelskienė, Jūratė Račinskatė, Lina Klusaitė, Martynas Petrikas, Ramunė Balevičiūtė, Rasa Murauskaitė ir Remigijus Vilkaitis.


2018-03-27

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt