P0

Kriminalai ir nelaimės

Už girtus keiksmus – 140 eurų

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2018-03-27


Pareigūnų ir teismų akiratyje vis atsiduriantis daina “Dviratukas” prieš dešimtmetį išgarsėjęs klaipėdietis Jevgenijus Ostapenko dviejų instancijų teismuose nesėkmingai bandė panaikinti jam skirtą 140 eurų baudą už tai, kad būdamas girtas keikėsi autobuse.

Jevgenijus Ostapenko jaučiasi juodinamas žurnalistų. Martyno Vainoriaus nuotr.

Teismų nagrinėtas incidentas įvyko dar perai spalio 23 d. vakarą, kai prie Klaipėdos autobusų stoties iškviesti policininkai surašė administracinio nusižengimo protokolą J. Ostapenko, o kitas pareigūnas jam paskyrė minėto dydžio baudą.

Nesutikdamas su tuo J. Ostapenko pateikė skundą Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmams, bet sausio pabaigoje jis buvo atmestas. Visgi vyras nepasidavė ir pateikė apeliaciją Klaipėdos apygardos teismui. J. Ostapenko tikino, kad autobuso vairuotojo parodymai yra melagingi. Pažeidėjas tikino, kad vairuotojas yra šališkas, “priešiškai prieš jį nusiteikęs, kaip prieš žinomą visuomenėje asmenį, juodinamą žurnalistų”.

Visgi apeliacinį skundą nagrinėjusiam teisėjui Daliui Jociui šie ir kiti J. Ostapenko argumentai pasirodė neįtikinami. Teisėjas akcentavo duomenis apie alkotesterio rodmenimis (2 promilės) bei faktą, kad pareigūno tarnybiniame pranešime užfiksuota, jog J. Ostapenko keikėsi ne tik  autobuse keleivių ir vairuotojo akivaizdoje, bet ir vežant jį į komisariatą. Tad apeliacinis skundas buvo atmestas, o pareigūnų paskirta bauda liko galioti.


  2018-03-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt