P0

Kultūra

„Bega“ aktoriams įteikė „Mūzas“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-28


Kovo 27 dieną, minint Tarptautinę teatro dieną, Klaipėdos dramos teatro mecenatė Jūrų krovinių kompanija „Bega“ trečius metus iš eilės pagerbė šio teatro kūrėjus ir įteikė tradicinius apdovanojimus „Mūza“, sakoma kompanijos pranešime.

Organizatorių nuotr.

Šiemet „Mūzos“ laureatais tapo ilgametė Klaipėdos dramos teatro aktorė Nijolė Sabulytė bei jaunosios kartos šio teatro kūrėjų atstovas aktorius Jonas Baranauskas.

Šventiniame Teatro dienos renginyje didžiojoje Klaipėdos dramos teatro scenoje apdovanojimus aktoriams įteikė jūrų krovinių kompanijos „Bega“ valdybos pirmininkas Aloyzas Kuzmarskis.

„Didžiuojuosi, kad esu klaipėdietis, džiaugiuosi, kad galiu ne tik lankytis šiame teatre, mėgautis jo pastatymais, bet ir prisidėti puoselėjant šį teatrą“, – pranešime cituojamas teatrą finansiškai remiančios ir apdovanojimą aktoriams įsteigusios įmonės vadovas.

Pagal 2015 m. su Klaipėdos dramos teatru pasirašytą Mecenavimo sutartį Klaipėdos jūrų krovinių kompanija „Bega“ yra įsipareigojusi ne tik finansiškai remti teatro veiklą, bet ir kasmet teikia nominacijas dviem labiausiai nusipelniusiems uostamiesčio teatralams.

Organizatorių nuotr.

„Mūzos“ nominaciją sudaro kompanijos „Bega“ skiriama 1000 eurų piniginė premija bei skulptoriaus Klaudijaus Pūdymo sukurtas mažosios plastikos darbas, atkartojantis nuo 1990 m. Klaipėdos dramos teatro fojė puošiančių to paties autoriaus skulptūrų „Mūzos“ fragmentą.

Šias nominacijas ankstesniais metais jau yra pelniusios aktorės Regina Šaltenytė, Renata Idzelytė, aktorius, režisieriaus padėjėjas Vaidas Jočys bei režisierius, ilgametis teatro meno vadovas Povilas Gaidys.

Kultūros straipsnių vidus


  2018-03-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt