Grasinta susprogdinti „Vakarų ekspreso” redakciją

Kriminalai ir nelaimės

Trečiadienio vakarą, apie 18.30 val., viena iš uostamiesčio dienraščio „Vakarų ekspresas“ žurnalisčių sulaukė grasinančios SMS, kurioje greta keiksmažodžių žadėta po kelių valandų susprogdinti redakciją.

Pasak dienraščio redaktoriaus Ryčio Savickio, į pranešimą operatyviai sureagavo policijos pareigūnai, netrukus atvyko ir pora „Aro” išminuotojų. Tuo metu, kai buvo sulaukta grasinimų, ketvirtadienio dienraščio numeris jau buvo persiųstas į spaustuvę, tad redakcijos darbas dėl incidento iš esmės nenukentėjo.

„Šiandien jūsų laikraščio redakcija išlėks į orą. Bus baisiau nei per Sausio 13-ąją. Jau po kelių valandų Vakarų ekspreso redakcija virs pelenų krūva“ – SMS turinį cituoja portalas ve.lt.

„Aro“ pareigūnams patikrinus patalpas paaiškėjo, kad pranešimas melagingas.

Pareigūnai dabar ieškos tokią SMS išsiuntusio asmens. Už melagingą pranešimą apie visuomenei gresiantį pavojų, jeigu dėl to kilo žmonių sumaištis ar buvo padaryta didelės turtinės žalos, gresia bauda arba areštas, taip pat laisvės atėmimas iki dvejų metų.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas

Vyks pratybos „Šventaragio žygis 2024“

Policijos departamentas praneša, jog balandžio 24-25 dienomis Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Klaipėdos ir Marijampolės apskrityse organizuojamos pratybos „Šventaragio žygis 2024“. Pratybų ...
2024-04-23
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Vietos laikraščiams - solidi savivaldybės injekcija

133 100 eurų – tokią sumą per metus vietos dienraščiams užsimojo sumokėti Klaipėdos miesto savivaldybė ir paskelbė viešojo pirkimo konkursą, kurio ...
2024-02-29
Skaityti daugiau

Veidai

Specialiosios parengties skyriaus viršininkas: „Kai pradėjau tarnybą vien apsauginis skydas svėrė apie 30 kilogramų"

Lietuvos policijoje yra tik penki Specialiosios parengties skyriai (SPS) – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio ir Šiaulių apskričių vyriausiuose policijos komisariatuose ...
2024-01-18
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This