Kriminalai ir nelaimės

Grasinta susprogdinti “Vakarų ekspreso” redakciją

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-28


Trečiadienio vakarą, apie 18.30 val., viena iš uostamiesčio dienraščio „Vakarų ekspresas“ žurnalisčių sulaukė grasinančios SMS, kurioje greta keiksmažodžių žadėta po kelių valandų susprogdinti redakciją.

Pasak dienraščio redaktoriaus Ryčio Savickio, į pranešimą operatyviai sureagavo policijos pareigūnai, netrukus atvyko ir pora “Aro” išminuotojų. Tuo metu, kai buvo sulaukta grasinimų, ketvirtadienio dienraščio numeris jau buvo persiųstas į spaustuvę, tad redakcijos darbas dėl incidento iš esmės nenukentėjo.

„Šiandien jūsų laikraščio redakcija išlėks į orą. Bus baisiau nei per Sausio 13-ąją. Jau po kelių valandų Vakarų ekspreso redakcija virs pelenų krūva“ – SMS turinį cituoja portalas ve.lt.

„Aro“ pareigūnams patikrinus patalpas paaiškėjo, kad pranešimas melagingas.

Pareigūnai dabar ieškos tokią SMS išsiuntusio asmens. Už melagingą pranešimą apie visuomenei gresiantį pavojų, jeigu dėl to kilo žmonių sumaištis ar buvo padaryta didelės turtinės žalos, gresia bauda arba areštas, taip pat laisvės atėmimas iki dvejų metų.


2018-03-28

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt