P0

Transportas

Maršrutams į Klaipėdą ir Kretingą – integruoti mėnesiniai bilietai (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-28


VšĮ “Klaipėdos keleivinis transportas” (KKT) praneša, kad “Lietuvos spaudos” kioskuose, “Narvesen” parduotuvėse ir pačios įstaigos Klientų aptarnavimo centro kasose (S. Daukanto g. 13A) jau pardavinėjami 3 zonų maršrutinių taksi „Palanga – Klaipėda“ ir „Kretinga – Klaipėda“ mėnesio bilietai. Ten pat galima pasipildyti vadinamąją elektroninę piniginę, jeigu už kelionę bus atsiskaitoma kartiniu el. bilietu.

31-ajame maršrute (Klaipėda-Palanga) kartinio bilieto kaina siekia 1,4 Eur. 32-ajame (Klaipėda – Kretinga) – 1,5 Eur.

Teigiama, kad mėnesio maršrutinių taksi bilietus racionalu pirkti tiems palangiškiams ir kretingiškiams, kurie Klaipėdoje tęsia kelionę iki darbo miesto autobusu. Tokiu atveju jiems jau nebereikėtų pirkti atskiro pirmosios (miesto) zonos mėnesio bilieto. Tokiu bilietui galima naudotis ir II, ir III zonos maršrutuose, nusidriekusiuose iki Dituvos, Agluonėnų, Dovilų, Jokūbavo ir kitų gyvenviečių.

Nuo balandžio 16 dienos, kai į bendrą viešojo transporto sistemą bus integruoti Klaipėdos miesto maršrutiniai taksi, Palangos/Kretingos terminuotuoju bilietu bus galima važiuoti ir šiomis transporto priemonėmis.

Terminuotasis bilietas galioja tik tuose Palangos ir Kretingos krypčių reisuose, kuriuos organizuoja KKT – abiem kryptimis pusę reisų dar organizuoja Palangos ir Kretingos savivaldybės. KKT organizuojamų maršrutų transporto priemonė yra naujos ir nudažytos standartinėmis Klaipėdos viešojo transporto spalvomis, o viduje įrengti nauji oranžiniai elektroniniai komposteriai.

Klaipėdos ir Kretingos maršrutinio taksi mėnesio darbo dienų bilietas kainuoja 85 eurus, o visų mėnesio dienų – 99 eurus.


  2018-03-28

  Vienas komentaras apie “Maršrutams į Klaipėdą ir Kretingą – integruoti mėnesiniai bilietai”

  1. Avatarnijolė (IP: 86.100.105.50)

   kiek kainuoja bilietas iš kretingos į klaipėdą?????kosmosas surasti…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt