P0

Fotoreportažai

Klaipėdos gatvėse – Kryžiaus kelias

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-30


Didžiojo Penktadienio vakarą Klaipėdos gatvėmis nuo Kristaus Karaliaus iki Marijos Taikos Karalienės bažnyčios nusidriekė Kryžiaus kelias. Jo metu kryžių pakaitomis nešė miesto bendruomenės atstovai – nuo dvasininkų iki policininkų ir gaisrininkų.

Procesijai per S. Daukanto gatvę pasiekus Herkaus Manto gatvę iš paskos jos nusidriekė ir viešojo transporto, ir lengvųjų automobilių eilės. Iki galutinio tikslo procesijos dalyviai nužygiavo šiek tiek daugiau nei per valandą.

Krikščionių religija sako, kad Didįjį penktadienį po to, kai Jeruzalės gatvėmis nešė kryžių, ant kurio buvo vėliau nukryžiuotas, mirė ir buvo palaidotas Kristus.


2018-03-30

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt