P0 mobilus

Miestas

Policijoje – artėjančių Velykų nuotaika

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-30


Penktadienį Klaipėdos apskrities policijos komisariate, minint artėjančias Šv. Velykas, susirinkta Didžiojo Penktadienio ir Prisikėlimo apmąstymui, apdovanoti tarnyboje ir Lietuvos policijos sporto varžybose pasižymėję pareigūnai. Ir ne tik jie.

Klaipėdiečiui Aleksandrui Jadovui padėkota už pilietiškumą, įteikiant simbolinę dovaną, policijos nuotr.

Vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Raimondas Vaitkevičius už pilietiškumą ir neabejingumą padedant užkirsti kelią nusikalstamumui pareiškė padėką ir įteikė simbolinę dovaną visuomenės atstovui Aleksandrui Jadovui, pranešusiam apie sunkiai girtą vairuotoją ir ją sustabdžiusiam.

Policijos pareigūnus ir kitus darbuotojus su artėjančiomis Velykomis pasveikino policijos kapelionas kunigas Vilius Viktoravičius. Jis priminė Velykų šventės prasmę: pasak dvasininko, jos teikia žmogui didžiulę viltį ir suteikia didesnę prasmę žmogaus egzistencijai.

Policijos pareigūnams suteikti aukštesni vidaus reikalų sistemos laipsniai, nepriekaištingai tarnavusiesiems – vardinės dovanos, padėkos.

Policijos pranešime teigiama, jog vakare uniformuoti policijos pareigūnai dalyvaus Kryžiaus kelio procesijoje Klaipėdos gatvėmis, kaip ir kitų uostamiesčio institucijų bei įstaigų atstovai panėšės kryžių.

 

 

 

 

 


2018-03-30

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt