Verslas

Pirmąją Velykų dieną nedirbs tik “Norfa” ir “Lidl”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-31


Sekmadienį, pirmąją Šv. Velykų dieną, uostamiestyje, kaip ir visoje Lietuvoje, dirbs daugelis įprastų prekybos centrų, išskyrus du – “Norfos” ir “Lidl” tinklų parduotuves.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Tačiau sekmadienį kai kurios parduotuvės dirbs trumpiau. Pvz., “Maximos” tinklo parduotuvės sekmadienį darbą baigs 19 val., o  antrąją Velykų dieną, pirmadienį – 20 val. Daugiau apie tai, kaip dirbs šio tinklo parduotuvės, rasite čia.

“Iki” praneša, jog abi Velykų dienas visos šio tinklo parduotuvės žada dirbti kaip įprastai – jokių darbo valandų sutrumpinimų nenumatyta. 

Velykų nešvęs ir “Rimi” parduotuvių tinklo darbuotojai.

Tačiau jau pirmadienį, antrąją Velykų dieną, ir “Norfa” su “Lidl”  savo lankytojams atvers duris ir dirbs įprastu grafiku.


2018-03-31

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt