Sportas

“Fortūna” kovos tik dėl bronzos

Atvira Klaipėda

2018-04-03

Klaipėdos “Fortūna” antradienį pralaimėjo ir antrąsias, namie žaistas pusfinalio rungtynes Kauno rajono „Hoptrans-Sirenoms“. Serijai pasibaigus 0:2 klaipėdietės dabar kovos tik dėl trečios vietos.

Antradienio rungtynes “Fortūna” pralaimėjo rezultatu 49:61 (11:10, 15:19, 12:13, 11:19).

Prasidėjus lemiamam kėliniui, Agnė Černeckytė pataikė vieną baudos metimą iš dviejų ir „Fortūnos“ deficitas siekė tik tris taškus – 39:42. Visgi tada šeimininkės per keturias minutes pelnė vos du taškus, kai viešnios iš Garliavos surinko devynis ir įgijo dviženklę persvarą – 51:41.

Su kuo klaipėdietės kovos dėl bronzos gali paaiškėti dar trečiadienio vakare, jei kitame pusfinalyje “Kibirkštis” dar kartą nugalės “Sūduvą”.

Pirmosios mažojo finalo rungtynės yra numatytos balandžio 9 d.